NewsOutfilm

Nowa aplikacja mobilna Outfilm.pl z kinem LGBT

Fabularne treści LGBT teraz także na urządzeniach mobilnych dzięki nowej aplikacji od serwisu Outfilm.pl. Aplikacja umożliwia nie tylko oglądanie materiałów VOD.

Długo wyczekiwana aplikacja mobilna serwisu Outfilm.pl nareszcie ujrzała światło dzienne. Po wielu prośbach użytkowników zainteresowanych kinem LGBT, twórcy platformy zdecydowali się na udostępnienie materiałów VOD na urządzeniach mobilnych.

Jak informują twórcy Outfilm w sklepie Apple Store można już pobrać nową aplikację służącą nie tylko do oglądania filmów. Wkrótce pojawi się także wersja na Android w sklepie Google Play.

Filmy LGBT i wiele innych atrakcji w nowej aplikacji mobilnej Outfilm

Aktualnie dzięki aplikacji na urządzeniach iPhone lub iPad można oglądać pojedyncze tytuły (albo kontynuować wypożyczony film ze strony WWW), a także subskrybować dostęp do pełnej kolekcji. Wszystkie opłaty w aplikacji odbywają się przez konto iTunes.

Oprócz filmowych seansów, mobilny użytkownik z poziomu aplikacji będzie mógł założyć nowe konto,  dzięki czemu będzie odblokowana możliwość przeglądania zwiastunów, opisów, galerii zdjęć i komentować. Ponadto, na urządzeniu mobilnym z systemem iOS dostępne są standardowe funkcje, takie jak: przeglądanie kolekcji filmów według gatunków, a także wyszukiwanie po tytułach i słowach kluczowych. Miłośnik kina LGBT może także personalizować treści dostępne w serwisie Oufilm: od tworzenia własnej kolekcji ulubionych filmów, przez zaznaczanie filmu do obejrzenia w późniejszym czasie, aż po ocenianie materiałów.

Outfilm.pl to kino oferujące filmy ze świata LGBT. W internetowej wypożyczalni można znaleźć ponad 200 tytułów – w tym nie tylko filmy komercyjne, ale także niszowe takie jak artystyczne czy eksperymentalne. Na łamach VODnews.pl informowaliśmy o odświeżonej stronie Outfilm.pl (zobacz TUTAJ). Serwis znalazł się również w naszym rankingu mało znanych serwisów VOD w Polsce. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL