NewsOutfilm

Outfilm prezentuje nową odsłonę serwisu VOD i tańszy dostęp do treści LGBT

Platforma Outfilm.pl zaprezentowała nową odsłonę serwisu dostosowaną do urządzeń mobilnych. Na użytkowników czekają filmy dla osób z środowiska LGBT.

Serwis Outfilm.pl oferuje dostęp do produkcji i seriali o tematyce LGBT. Pozyskiwane treści pokazują wachlarz materiałów z całego świata. Teraz internetowa platforma zaprezentowała zupełnie nową odsłonę przystosowaną do urządzeń mobilnych. Z tej okazji obniżono abonament z dostępem do pełnej oferty bez limitu.

Oprócz aspektów wizualnych, dla użytkowników przygotowano zmodernizowany system, w tym nowoczesny player ze wsparciem dla Google Chromecast. Klienci mogą liczyć również na łatwiejszy dostęp do płatnych treści za sprawą wygodniejszych sposobów płatności.

Tańszy dostęp do pakietu Outfilm+

W ramach nowej odsłony, serwis zaproponował tańszą subskrypcję pakietu Outfilm+. Za dostęp do pełnej oferty platformy, użytkownicy zapłacą 29 zł (wcześniej 36 zł) miesięcznie. Biblioteka prezentuje nowości, klasyki, dokumenty, a także filmy krótkometrażowe. Jak podają przedstawiciele serwisu VOD, dostępnych jest ponad 200 materiałów o tematyce LGBT. W każdą niedzielę odbywa się premiera tygodnia, czyli zupełnie nowa pozycja.

Outfilm pozwala na dostęp do wszystkich treści za sprawą płatnego pakietu. Użytkownicy mają możliwość wypożyczenia pojedynczego tytułu. Premierowe materiały kosztują 9,90 zł i dostępne są przez 48 godzin od momentu wypożyczenia. Przedstawiciele platformy obiecują, iż co jakiś czas pojawiają się specjalne promocje. Dzięki temu, klienci będą mogli skorzystać z bogactwa serwisu po okazyjnej cenie. Z kolei starsze filmy kosztują 4,90 zł.

Platforma dla osób LGBT i ich sympatyków zapewnia o legalności dostępnych treści. Zgodnie z informacją, serwis udostępnia także społecznościowe opcje umożliwiające ocenianie, komentowanie i rozmawianie z innymi użytkownikami.Dewizą portalu jest różnorodność dlatego w ofercie znajdą się słynne produkcje z wątkami gejowskimi, lesbijskimi czy transowymi, jak również kino niszowe, artystyczne, eksperymentalne, prowokujące, a nawet skandalizujące.

Dodajmy, że Outfilm.pl współpracuje także ze społeczno-kulturalnym miesięcznikiem LGBT+ Replika. Wraz z wakacyjnym numerem (68) prenumeratorzy pisma otrzymają kod uprawniający do obejrzenia za darmo filmu „Mężczyzna do wynajęcia”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL