NewsTylko na VODnews.pl

Nowa odsłona serwisu VODnews.pl

Zupełnie odmieniony portal informacyjny o serwisach VOD i e-wideo w Polsce

Jeszcze lepszy, wygodniejszy i bardziej przejrzysty! Tak prezentuje się odnowiony serwis VODnews.pl. Dziękujemy czytelnikom za cenne opinie.

Wakacje rozpoczęły się, a my – mimo wszystko – pracowaliśmy w pocie czoła, aby zaprezentować Wam zupełnie odmieniony serwis. Wszystko dzięki rosnącemu zainteresowaniu ze strony czytelników. W czerwcu serwis VODnews.pl odwiedziło ponad 12 tysięcy użytkowników. Dziękujemy za zaufanie!

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować naszym użytkownikom, którzy dzielili się z nami opiniami na temat działania VODnews. Dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i jak najlepiej sprostać Waszym wymaganiom. Dziś prezentujemy efekt naszej kilkudniowej pracy nad implementacją niezbędnych modyfikacji.

Pierwszy polski serwis w pełni poświęcony serwisom VOD i e-wideo w Polsce

Przypominamy o założeniu istnienia naszej marki. Pomysł stworzenia portalu informacyjnego zrodził się za sprawą zmian na rynku VoD w Polsce. Debiuty nowych dostawców platform streamingowych, takich jak Netflix czy Amazon, utwierdzają w przekonaniu, że jesteśmy gotowi na rozwój usług oferujących długie i fabularyzowane formy wideo.

Najważniejszym celem serwisu VODnews, poza dostarczaniem newsów na tematy związane z e-wideo, jest promocja legalnej kultury, budowanie nowych przyzwyczajeń konsumentów i edukowanie na temat platform alternatywnych wobec pirackich usług. Na łamach serwisu publikowane są nie tylko najświeższe i najważniejsze informacje, ale także najmniejsze wzmianki dotyczące branży.

Każdego miesiąca przybywa czytelników, w zeszłym miesiącu odwiedziło nas ponad 12 tysięcy unikalnych użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze być na bieżąco z informacjami związanymi z platformami VOD i przekazywać wszystkie niuanse z tej branży.

Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość podczas kilkudniowej nieobecności. Życzymy miłego pobytu na stronie VODnews.pl!

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: