Site icon VODnews

Nowa odsłona serwisu VODnews.pl

VODnews.pl

VODnews.pl

Jeszcze lepszy, wygodniejszy i bardziej przejrzysty! Tak prezentuje się odnowiony serwis VODnews.pl. Dziękujemy czytelnikom za cenne opinie.

Wakacje rozpoczęły się, a my – mimo wszystko – pracowaliśmy w pocie czoła, aby zaprezentować Wam zupełnie odmieniony serwis. Wszystko dzięki rosnącemu zainteresowaniu ze strony czytelników. W czerwcu serwis VODnews.pl odwiedziło ponad 12 tysięcy użytkowników. Dziękujemy za zaufanie!

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować naszym użytkownikom, którzy dzielili się z nami opiniami na temat działania VODnews. Dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i jak najlepiej sprostać Waszym wymaganiom. Dziś prezentujemy efekt naszej kilkudniowej pracy nad implementacją niezbędnych modyfikacji.

Pierwszy polski serwis w pełni poświęcony serwisom VOD i e-wideo w Polsce

Przypominamy o założeniu istnienia naszej marki. Pomysł stworzenia portalu informacyjnego zrodził się za sprawą zmian na rynku VoD w Polsce. Debiuty nowych dostawców platform streamingowych, takich jak Netflix czy Amazon, utwierdzają w przekonaniu, że jesteśmy gotowi na rozwój usług oferujących długie i fabularyzowane formy wideo.

Najważniejszym celem serwisu VODnews, poza dostarczaniem newsów na tematy związane z e-wideo, jest promocja legalnej kultury, budowanie nowych przyzwyczajeń konsumentów i edukowanie na temat platform alternatywnych wobec pirackich usług. Na łamach serwisu publikowane są nie tylko najświeższe i najważniejsze informacje, ale także najmniejsze wzmianki dotyczące branży.

Każdego miesiąca przybywa czytelników, w zeszłym miesiącu odwiedziło nas ponad 12 tysięcy unikalnych użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze być na bieżąco z informacjami związanymi z platformami VOD i przekazywać wszystkie niuanse z tej branży.

Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość podczas kilkudniowej nieobecności. Życzymy miłego pobytu na stronie VODnews.pl!

Exit mobile version