NetflixNews

Migawki, czyli podglądy mobilne filmów i seriali na Netfliksie

Krótkie zwiastuny to często najlepszy sposób, aby przekonać się, czy nowy serial lub film wart jest obejrzenia. Z takiego założenia wychodzi Netflix.

Netflix przedstawia podglądy mobilne, zwane migawkami, z których od dziś mogą korzystać użytkownicy urządzeń przenośnych z systemem iOS. Na urządzeniach z systemem Android funkcja ta zostanie udostępniona już wkrótce. Dzięki podglądom mobilnym użytkownicy mogą w prosty i przyjemny sposób poznać nowe tytuły. Tym samym jeszcze szybciej znaleźć coś dla siebie.

Migawki, czyli krótkie zwiastuny seriali i filmów w serwisie Netflix

30-sekundowe migawki są odtwarzane w formacie pionowym, co oznacza, że nie trzeba obracać telefonu, aby je obejrzeć. Forma ich prezentacji przypomina pokaz slajdów — za każdym razem, gdy użytkownik widzi coś, co go interesuje, może nacisnąć przycisk odtwarzania lub dodać tytuł do swojej listy. W przeciwnym wypadku wystarczy przesunąć ekran lub go dotknąć, aby przejść do kolejnego podglądu.

W zeszłym roku zaprezentowane zostały podglądy wideo, które ożywiły i uatrakcyjniły telewizyjny interfejs platformy Netflix. Prowadzone przez lata testy pokazują, że dzięki nim subskrybenci poświęcają mniej czasu na przeszukiwanie biblioteki tytułów i szybciej znajdują nowe tytuły. Wprowadzenie podglądów mobilnych oznacza z kolei, że użytkownicy telefonów komórkowych będą mogli się cieszyć wygodną i dostosowaną do urządzeń przenośnych funkcją przeglądania materiałów w formie wideo.

Mniej czasu na przeglądanie biblioteki w celu znalezienia idealnej pozycji

Migawki ładują się bardzo szybko, są dostosowane do indywidualnych gustów, a korzystanie z nich nie nastręcza żadnych trudności. Mamy nadzieję, że nowa funkcja spodoba się użytkownikom, którzy dzięki niej łatwiej znajdą swój kolejny ulubiony serial — Cameron Johnson, dyrektor działu innowacyjności produktu.Sprawdź ramówkę na maj w serwisie Netflix

Przedstawiciele z polskiego oddziału ogłosili premiery na maj. Długo zapowiadany serial „The Rain” o zabójczym deszczu, a także sprawdzone hity „The 100” i „Supergirl”. Jak będzie wyglądał maj na platformie Netflix? Tym razem lista nowości jest dość uszczuplona, ale za to wchodzi już dawno zapowiadany serial „The Rain”, który według krytyków miał być hitem. Miał, bo oprócz świetnego zarysu fabuły, nic pozytywnego znaleźć już nie można. Zobacz pełną ramówkę i zwiastun pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!