NetflixNewsSeriale VOD

Nowość „The Rain” oraz hity „The 100” i „Supergirl” w maju na Netfliksie

Netflix ogłosił premiery na maj. Długo zapowiadany serial „The Rain” o zabójczym deszczu, a także sprawdzone hity „The 100” i „Supergirl”. Pełny spis nowości – zobacz zwiastun.

Jak będzie wyglądał maj na platformie Netflix? Tym razem lista nowości jest dość uszczuplona, ale za to wchodzi już dawno zapowiadany serial „The Rain”, który według krytyków miał być hitem. Miał, bo oprócz świetnego zarysu fabuły, nic pozytywnego znaleźć już nie można. O tej produkcji pisaliśmy już na łamach serwisu VODnews.pl pod TYM adresem.

Majowe premiery na platformie Netflix – zobacz zwiastun

Nowy serial „The Rain” już 4 maja

„Nigdy nie wiesz, kiedy zmieni się całe Twoje życie”. W świecie, w którym większość ludzkości zginęła w wyniku potwornej epidemii, młode rodzeństwo wyrusza w ryzykowną podróż w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca. Serial oryginalny Netflix „The Rain” będzie dostępny już od 4 maja.

Zwiastun

Drodzy biali – Sezon 2 – 4 maja

Powróć na kampus Uniwersytetu Winchester, tym razem w wersji zremiksowanej. Premiera Części 2. serialu „Drodzy biali!” już 4 maja na Netflix.

Zwiastun

Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać – David Letterman: Tina Fey – 4 maja

Ikona telewizji, David Letterman, w swoim comiesięcznym talk‑show rozmawia ze znanymi na całym świecie osobistościami i wyrusza z nimi na ciekawe wyprawy.Zwiastun dostępny jest na oficjalnej stronie Netfliksa.

The Toys That Made Us – Sezon 2 – 25 maja

W cyklu o rzeczach powiązanych z dziećmi widzimy historie produkcji najsłynniejszych zabawek. W drugim sezonie widzowie poznają m.in. historię klocków Lego.

Unbreakable Kimmy Schmidt – Sezon 4 – 30 maja

Serial opowiada o 29-letniej Kimmy Schmidt, która po porwaniu przez jednoosobową sektę składającą się z nieprzewidywalnego i dziwnego pastora musi powrócić do rzeczywistości. Rozpoczyna nowe życie w Nowym Jorku u boku Titusa, współlokatora geja.

Filmy tylko w serwisie Netflix

Ładunek – 18 maja

„Ładunek” to film producentki „Babadooka” z Martinem Freemanem w roli głównej, na podstawie niezwykle popularnego filmu krótkometrażowego. To opowieść o mężczyźnie, który utknął wraz z córeczką na australijskim pustkowiu, w samym sercu apokalipsy zombie. Kiedy zdesperowany ojciec zostaje zainfekowany, zaczyna się walka z czasem. Musi on bowiem znaleźć schronienie dla swojego dziecka, zanim sam ulegnie przemianie.

Zwiastun

Ibiza – 25 maja

Harper zabiera dwie przyjaciółki na służbowy wyjazd do Barcelony, który kończy się szaloną przygodą na Ibizie po tym, jak dziewczyna zakochuje się w przystojnym DJ-u. Film dozwolony od lat 16.Co tydzień nowe odcinki seriali „The 100” oraz „Supergirl”

W każdy poniedziałek (od 7 maja) będzie premiera nowego odcinka z trzeciej serii „Supergirl”. Z kolei w środy (od 2 maja) pojawią się nowe przygody bohaterów znanych z serialu „The 100”. Będzie to już piąty sezon dla tej produkcji.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!