nc+ GONewsPlayer

nc+ i TVN zadowoleni z sprzedaży pakietów Player+

Operator satelitarny nc+ i stacja TVN (właściciel serwisu Player.pl) są zadowoleni z wyników sprzedaży ofert z Player+. Przedstawiciele podkreślają, że można mówić o „masowości”.

Od czasu ujawnienia owocu współpracy nc+ i TVNu minęło już pół roku. Przedstawiciele obu firm po raz pierwszy zabrali głos w sprawie wyników sprzedaży pakietów dostępnych w ofercie Player+.

Player+ z dobrymi wynikami sprzedaży? „Można mówić o masowości”

W rozmowie z WirtualnymiMediami, przedstawiciele nc+ i TVN odnieśli się do informacji o wynikach sprzedaży Player+. Maciej Gozdowski, szef Playera, stwierdził, że klienci zaakceptowali nowe pakiety. Z kolei Jacek Balicki, wiceprezes ds. marketingu nc+, podkreśla, iż można już mówić o masowości.

Choć firmy publicznie deklarują zadowolenie z wyników sprzedażowych, to jednak nie ujawniają konkretnych liczb, ani nie podają do publicznej wiadomości o liczbie subskrybentów wybranych pakietów z ofert Player+.

Na łamach naszego serwisu VODnews.pl, wielokrotnie i na bieżąco informowaliśmy o tworzeniu wspólnej oferty nc+ i TVN, a także o dekoderze internetowym pod nazwą Player+ BOX. Dwa tygodnie zaprezentowaliśmy dekoder pod TYM adresem. A także pakiety i cenniki dla ofert Player+ aktywowanych za pośrednictwem dekoderów. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Obecnie trwa promocja, w ramach której można nabyć dekoder Player+ BOX wraz z pakietem MAX na 90 dni za 199 zł. Ofertę można zamówić w sklepach technologicznych, w salonach nc+ oraz na dedykowanej stronie Playera pod TYM adresem.

Jak wyglądają obecne promocje Player+ BOX?

W obecnej promocji znaleźć można oferty sportowe czy premium za sprawą HBO GO i Canal+.

  • Eleven Sports Season Pass – dostęp do 30 listopada br. za 75 zł. W ofercie m.in dostęp do pełnego sezonu Formuły 1 oraz wydarzenia sportowe z czterech kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 oraz Eleven Sports 4.
  • Canal+ HBO – łączony pakiet z kanałami premium, w tym HBO 1, HBO 2, HBO 3 oraz biblioteka HBO GO, a także cała paczka Canal+ i stacje telewizyjne nc+, takie jak Planete+ czy Kuchnia+. Koszt dostępu wynosi 60 zł (zamiast 105 zł) na 30 dni.
  • MAX HBO – cała oferta Player+ (bez Eleven Sports) z kanałami tematycznymi, stacjami HBO i Canal+ oraz bogata biblioteka VOD. Teraz koszt pakietu wynosi 80 zł na 30 dni (zamiast 125 zł).
  • Canal+ Eleven Sports – chcesz mieć dostęp do większości wydarzeń sportowych? Wystarczy połączyć ofertę Canal+ Sport z Eleven Sports. Taka przyjemność kosztuje 60 zł na 30 dni (oszczędzając 35 zł).
  • MAX Eleven Sports – cała oferta Player+ (bez HBO GO) z kanałami tematycznymi, stacjami Eleven Sports i Canal+ oraz bogata biblioteka VOD. Teraz koszt pakietu wynosi 80 zł na 30 dni (zamiast 115 zł).

Podstawowe pakiety w ofertach Player+

W ramach podstawowych ofert wspólnych TVNu i nc+ można znaleźć także bogatą bibliotekę w ramach pakietu Canal+ Seriale Extra. Dzięki temu, subskrybenci mogą oglądać najlepsze i najnowsze seriale zagraniczne. Dostęp do pakietu wynosi 15 zł na 30 dni.

Paczka stacji telewizyjnych Canal+, na których programy nie są przerywane reklamami możemy obejrzeć już za 60 zł na 30 dni. Z kolei paczkę kanałów HBO (i dostęp do HBO GO) można uzyskać w standardowym pakiecie za kwotę 25 zł na 30 dni. Warto podkreślić, że aby móc subskrybować te dwa pakiety, należy mieć opłacony pakiet START EXTRA, a opłata wynosi 20 zł na 30 dni.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: