nc+ GONewsPlayer

nc+ i TVN zadowoleni z sprzedaży pakietów Player+

Operator satelitarny nc+ i stacja TVN (właściciel serwisu Player.pl) są zadowoleni z wyników sprzedaży ofert z Player+. Przedstawiciele podkreślają, że można mówić o „masowości”.

Od czasu ujawnienia owocu współpracy nc+ i TVNu minęło już pół roku. Przedstawiciele obu firm po raz pierwszy zabrali głos w sprawie wyników sprzedaży pakietów dostępnych w ofercie Player+.

Player+ z dobrymi wynikami sprzedaży? „Można mówić o masowości”

W rozmowie z WirtualnymiMediami, przedstawiciele nc+ i TVN odnieśli się do informacji o wynikach sprzedaży Player+. Maciej Gozdowski, szef Playera, stwierdził, że klienci zaakceptowali nowe pakiety. Z kolei Jacek Balicki, wiceprezes ds. marketingu nc+, podkreśla, iż można już mówić o masowości.

Choć firmy publicznie deklarują zadowolenie z wyników sprzedażowych, to jednak nie ujawniają konkretnych liczb, ani nie podają do publicznej wiadomości o liczbie subskrybentów wybranych pakietów z ofert Player+.

Na łamach naszego serwisu VODnews.pl, wielokrotnie i na bieżąco informowaliśmy o tworzeniu wspólnej oferty nc+ i TVN, a także o dekoderze internetowym pod nazwą Player+ BOX. Dwa tygodnie zaprezentowaliśmy dekoder pod TYM adresem. A także pakiety i cenniki dla ofert Player+ aktywowanych za pośrednictwem dekoderów. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Obecnie trwa promocja, w ramach której można nabyć dekoder Player+ BOX wraz z pakietem MAX na 90 dni za 199 zł. Ofertę można zamówić w sklepach technologicznych, w salonach nc+ oraz na dedykowanej stronie Playera pod TYM adresem.

Jak wyglądają obecne promocje Player+ BOX?

W obecnej promocji znaleźć można oferty sportowe czy premium za sprawą HBO GO i Canal+.

  • Eleven Sports Season Pass – dostęp do 30 listopada br. za 75 zł. W ofercie m.in dostęp do pełnego sezonu Formuły 1 oraz wydarzenia sportowe z czterech kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 oraz Eleven Sports 4.
  • Canal+ HBO – łączony pakiet z kanałami premium, w tym HBO 1, HBO 2, HBO 3 oraz biblioteka HBO GO, a także cała paczka Canal+ i stacje telewizyjne nc+, takie jak Planete+ czy Kuchnia+. Koszt dostępu wynosi 60 zł (zamiast 105 zł) na 30 dni.
  • MAX HBO – cała oferta Player+ (bez Eleven Sports) z kanałami tematycznymi, stacjami HBO i Canal+ oraz bogata biblioteka VOD. Teraz koszt pakietu wynosi 80 zł na 30 dni (zamiast 125 zł).
  • Canal+ Eleven Sports – chcesz mieć dostęp do większości wydarzeń sportowych? Wystarczy połączyć ofertę Canal+ Sport z Eleven Sports. Taka przyjemność kosztuje 60 zł na 30 dni (oszczędzając 35 zł).
  • MAX Eleven Sports – cała oferta Player+ (bez HBO GO) z kanałami tematycznymi, stacjami Eleven Sports i Canal+ oraz bogata biblioteka VOD. Teraz koszt pakietu wynosi 80 zł na 30 dni (zamiast 115 zł).

Podstawowe pakiety w ofertach Player+

W ramach podstawowych ofert wspólnych TVNu i nc+ można znaleźć także bogatą bibliotekę w ramach pakietu Canal+ Seriale Extra. Dzięki temu, subskrybenci mogą oglądać najlepsze i najnowsze seriale zagraniczne. Dostęp do pakietu wynosi 15 zł na 30 dni.

Paczka stacji telewizyjnych Canal+, na których programy nie są przerywane reklamami możemy obejrzeć już za 60 zł na 30 dni. Z kolei paczkę kanałów HBO (i dostęp do HBO GO) można uzyskać w standardowym pakiecie za kwotę 25 zł na 30 dni. Warto podkreślić, że aby móc subskrybować te dwa pakiety, należy mieć opłacony pakiet START EXTRA, a opłata wynosi 20 zł na 30 dni.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!