nc+ GONewsPlayer

Pakiety i cennik usług w Player+ BOX

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Player+ BOX wchodzi na rynek. Omawiamy wszystkie dostępne pakiety i koszty subskrypcji.

Player+ BOX jest oferowany z dostępem do pakietu MAX na 90 dni w cenie 199 zł. W regularnej ofercie pakiet MAX kosztuje 80 zł na 30 dni (bez urządzenia). W momencie zakupu pakietu MAX na 90 dni w zestawie z player+ BOX urządzenie przechodzi na własność użytkownika. W pakiecie znajduje się pełna oferta 9 kanałów CANAL+, kolekcja CANAL+ VOD, a także 29 innych wyselekcjonowanych stacji oraz bibliotek programów i seriali na życzenie z pakietu BEST TV.

Więcej na temat dekodera Player+ BOX pisaliśmy w oddzielnym artykule >>>

Urządzenie będzie dostępne we wszystkich najpopularniejszych sklepach elektronicznych, m.in. w sieciach Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD, Media Expert i NEONET, a także w salonach sprzedaży nc+ na terenie całego kraju oraz w modelu wysyłkowym na stronie player.pl. Więcej informacji o punktach sprzedaży można znaleźć TUTAJ.

Oferty dostępne na dekoderze Player+ BOX

Pakiet START z dostępem do szerokiej oferty VOD, a w niej do seriali i programów z oferty Grupy TVN bez reklam i nawet do 7 dni przed ich emisją w TV. Dodatkowo, ponad 400 godzin starannie wyselekcjonowanych bajek dla dzieci. Cena pakietu wynosi 10 zł na 30 dni.

Pakiet START EXTRA to pakiet START powiększony o dostęp do wybranych kanałów na żywo, m.in. TVN24, HGTV, MiniMini+, Ale Kino+, TVN24 BiS, TVN Turbo, Planete+, Domo+, TVN Style, nSport+, TeleToon+, Kuchnia+ oraz kolekcji programów na życzenie z oferty tych stacji. Cena pakietu wynosi 20 zł na 30 dni.

Pakiet BEST TV zawiera unikalną ofertę VoD i telewizji na żywo z pakietu START EXTRA rozszerzoną o najpopularniejsze na rynku kanały na żywo i biblioteki programów z portfolio Discovery, National Geographic, Eurosport, FOX, Disney, Eleven Sports, BBC, MTV, AXN, Cartoon Network oraz Nickelodeon. Cena pakietu wynosi 40 zł na 30 dni.

Pakiet CANAL+ to unikalna oferta VoD, pasjonujący sport i telewizja na żywo z pakietu START EXTRA oraz 9 kanałów CANAL+ na żywo i kolekcje CANAL+ VoD. Kanały premium CANAL+ to filmy prosto z kina nieprzerywane reklamami, najnowsze seriale z kraju i zagranicy. A także najbogatsza oferta wydarzeń sportowych na żywo (m.in. LOTTO Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander i wiele innych). Cena pakietu wynosi 60 zł na 30 dni.

Pakiet MAX to pełna oferta 9 kanałów CANAL+ oraz kolekcja CANAL+ VOD, a także 29 innych wyselekcjonowanych stacji oraz bibliotek programów i seriali na życzenie z pakietu Best TV. Cena pakietu wynosi 80 zł na 30 dni.

Dodatkowe pakiety z HBO, Eleven Sports oraaz Canal+ Seriale EXTRA

Do powyższych pakietów wszyscy subskrybenci oferty player+ posiadający co najmniej pakiet Start Extra mogą dokupić 3 opcje dodatkowe:

    • opcja HBO, która zawiera bogatą bibliotekę filmów i seriali VoD oraz 3 kanałów HBO. Cena to 25 zł na 30 dni;
    • opcja ELEVEN SPORTS, która obejmuje 4 kanały Eleven Sports z ekskluzywnymi prawami sportowymi za 15 zł na 30 dni;
    • opcja CANAL+ SERIALE EXTRA, która zawiera kolekcję programów na życzenie oraz seriali znanych z anten Canal+ za 15 zł na 30 dni.

Player+ to najczęściej wybierane przez widzów kanały na żywo, a wśród nich Canal+ i HBO. A także materiały z biblioteki filmów i seriali na życzenie (VoD) bez długoterminowych zobowiązań. Oferta player+ daje wolność wyboru i możliwość zmiany pakietu w dowolnej chwili. Użytkownicy mają do dyspozycji 5 pakietów oraz 3 opcje dodatkowe. I do tego dostęp do najbogatszej w Polsce oferty filmów prosto z kina w modelu TVoD.

Więcej informacji na temat oferty znajduje się TUTAJ.

O innowacyjnym rozwiązaniu mówią przedstawiciele obu firm:

Player+ BOX to wyjątkowy i pierwszy tego typu produkt na polskim rynku, oferujący hybrydę telewizji na żywo oraz treści na życzenie, dedykowany wszystkim posiadającym szerokopasmowy internet bez względu na dostawcę. Dzięki niemu każdy będzie mógł obejrzeć to, na co ma ochotę, w dowolnym czasie i bez umowy – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Jesienią ubiegłego roku razem z TVN przedstawiliśmy wspólną ofertę player+, w której połączyliśmy najlepsze kanały na żywo z treściami premium od CANAL+, TVN i innych dostawców. Sukces tej oferty pozwolił na wykonanie kolejnego ważnego kroku i wprowadzenie do oferty player+ BOX-a, którym chcemy zrewolucjonizować sposób dostępu do najlepszych treści telewizyjnych i VoD na ekranie telewizora – mówi Jacek Balicki, wiceprezes nc+ ds. marketingu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!