HBONewsSeriale VOD

Nowy serial „Lepsze życie” już na HBO GO

Dwa sezony serialu „Lepsze życie” (Better Things) już dostępne na platformie HBO GO. W roli głównej Pamela Adlon – znana z „Californication”.

Pamela Adlon jako matka, która stara się spełniać swoje marzenia i zarabiać na życie jako aktorka w Los Angeles. Dwa sezony Lepszego życia są już dostępne w serwisie HBO GO.

„Lepsze życie” od HBO GO to opowieść o życiowym dylemacie – rodzina czy kariera

Pamela Adlon, znana z serialu Californication, wciela się w rolę Sam Fox, matki trzech córek – Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) oraz Duke (Olivia Edward). Próbuje swoich sił jako aktorka w Los Angeles i zajmuje się matką Phil (Celia Imrie), która mieszka po drugiej stronie ulicy. Mimo wielu obowiązków, Sam stara się też znaleźć od czasu do czasu chwilę dla siebie i dobrze się bawić.

Zwiastun:

Lepsze życie to pogodny, słodko-gorzki serial o pracującej matce z Miasta Aniołów. W roli głównej znakomicie odnajduje się Pamela Adlon (Californication) nominowana za swoją kreację do nagrody Emmy. W pełnej ciepłego humoru produkcji znalazły się Mikey Madison (krótkometrażówka Bound for Greatness), Hannah Alligood (Papierowe miasta), Olivia Edward (serial Crazy Ex-Girlfriend) oraz Celia Imrie (Hotel Marigold).

Warto dodać, że w bibliotece znajduje się niedawno dodany serial „Spisek prochowy” z udziałem gwiazdy „Gry o tron” – Kitem Haringtonem. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. Już niedługo każdy internauta będzie miał możliwość oglądania filmów i seriali z HBO GO bez żadnych umów. O tym, że platforma otwiera się na internet pisaliśmy szerzej TUTAJ. Serwis VOD jakiś czas temu zmienił się, zyskał odświeżony desing oraz jeszcze więcej materiałów dla dzieci. Zobacz nowości pod TYM adresem.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: