HBO MaxNewsSeriale VOD

Nowy serial „Lepsze życie” już na HBO GO

Dwa sezony serialu „Lepsze życie” (Better Things) już dostępne na platformie HBO GO. W roli głównej Pamela Adlon – znana z „Californication”.

Pamela Adlon jako matka, która stara się spełniać swoje marzenia i zarabiać na życie jako aktorka w Los Angeles. Dwa sezony Lepszego życia są już dostępne w serwisie HBO GO.

„Lepsze życie” od HBO GO to opowieść o życiowym dylemacie – rodzina czy kariera

Pamela Adlon, znana z serialu Californication, wciela się w rolę Sam Fox, matki trzech córek – Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) oraz Duke (Olivia Edward). Próbuje swoich sił jako aktorka w Los Angeles i zajmuje się matką Phil (Celia Imrie), która mieszka po drugiej stronie ulicy. Mimo wielu obowiązków, Sam stara się też znaleźć od czasu do czasu chwilę dla siebie i dobrze się bawić.

Zwiastun:

Lepsze życie to pogodny, słodko-gorzki serial o pracującej matce z Miasta Aniołów. W roli głównej znakomicie odnajduje się Pamela Adlon (Californication) nominowana za swoją kreację do nagrody Emmy. W pełnej ciepłego humoru produkcji znalazły się Mikey Madison (krótkometrażówka Bound for Greatness), Hannah Alligood (Papierowe miasta), Olivia Edward (serial Crazy Ex-Girlfriend) oraz Celia Imrie (Hotel Marigold).

Warto dodać, że w bibliotece znajduje się niedawno dodany serial „Spisek prochowy” z udziałem gwiazdy „Gry o tron” – Kitem Haringtonem. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. Już niedługo każdy internauta będzie miał możliwość oglądania filmów i seriali z HBO GO bez żadnych umów. O tym, że platforma otwiera się na internet pisaliśmy szerzej TUTAJ. Serwis VOD jakiś czas temu zmienił się, zyskał odświeżony desing oraz jeszcze więcej materiałów dla dzieci. Zobacz nowości pod TYM adresem.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL