Bajki VODHBO MaxNews

Więcej programów dla dzieci w HBO GO. Wsparcie dla Apple TV i Playstation 4

Od 4 grudnia w HBO GO pojawia się oddzielna, rozbudowana sekcja KIDS z programami dla dzieci. Platforma pojawiła się na Playstation 4 i Apple TV.

W sekcjach podzielonych według wieku oraz bohaterów bajek najmłodsi znajdą szereg swoich ulubionych animacji. Od 4 grudnia HBO GO zyskało nowy, bardziej intuicyjny wygląd. Serwis będzie dostępny również za pomocą nowych urządzeń: Apple TV oraz Playstation 3 i 4.

Jeszcze więcej bajek dla dzieci w HBO GO

Sekcja KIDS zawiera bogatą selekcję programów dla dzieci. Wśród dostępnych od 4 grudnia w HBO GO serii animowanych znalazły się: Małe zoo Lucy, Bob Budowniczy, Bąbelkowy świat gupików, Dora i przyjaciele, Paka z Pniaka, Strażak Sam, Dalej, Diego!, Tropiciele zagadek, Luluś, Marta mówi, Molang, Teletubisie, Psi patrol, Blaze i mega maszyny.

Dla trochę starszych dzieci można już oglądać cykle Grzmotomocni, Awatar: Legenda Aanga i Legenda Korry, Nicky, Ricky, Dicky i Dawn, SpongeBob Kanciastoporty, Niebezpieczny Henryk, Kung Fu Królik, Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, Pingwiny z Madagaskaru czy Wojownicze Żółwie Ninja.

W sekcji KIDS sukcesywnie będą pojawiały się nowe programy. HBO GO jest wyposażone w system kontroli rodzicielskiej, a od 4 grudnia również w tryb KIDS. Dzięki tym rozwiązaniom rodzice mogą bezpiecznie zarządzać zawartością serwisu.

Nowa odsłona HBO GO. Wsparcie dla Playstation 4 i 3 oraz dla telewizorów Apple TV

Od 4 grudnia serwis ma również nowy wygląd i nowe funkcjonalności. Użytkownicy mogą korzystać z serwisu na nowych urządzeniach: Apple TV oraz PlayStation 3 i 4. Abonenci mogą dodać do pięciu urządzeń i korzystać jednocześnie z maksymalnie dwóch urządzeń w tym samym czasie.Wśród nowych funkcjonalności serwisu znalazły się m.in. możliwość wyboru wielkości napisów oraz opcja stałego ustawienia wersji językowej zgodnie z preferowanym sposobem oglądania – w serwisie można wybierać opcję z lektorem, oryginalną, z napisami polskimi lub angielskimi, albo dubbing, jeśli jest dostępny.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL