HBONews

Więcej programów dla dzieci w HBO GO. Wsparcie dla Apple TV i Playstation 4

Od 4 grudnia w HBO GO pojawia się oddzielna, rozbudowana sekcja KIDS z programami dla dzieci. Platforma pojawiła się na Playstation 4 i Apple TV.

W sekcjach podzielonych według wieku oraz bohaterów bajek najmłodsi znajdą szereg swoich ulubionych animacji. Od 4 grudnia HBO GO zyskało nowy, bardziej intuicyjny wygląd. Serwis będzie dostępny również za pomocą nowych urządzeń: Apple TV oraz Playstation 3 i 4.

Jeszcze więcej bajek dla dzieci w HBO GO

Sekcja KIDS zawiera bogatą selekcję programów dla dzieci. Wśród dostępnych od 4 grudnia w HBO GO serii animowanych znalazły się: Małe zoo Lucy, Bob Budowniczy, Bąbelkowy świat gupików, Dora i przyjaciele, Paka z Pniaka, Strażak Sam, Dalej, Diego!, Tropiciele zagadek, Luluś, Marta mówi, Molang, Teletubisie, Psi patrol, Blaze i mega maszyny.

Dla trochę starszych dzieci można już oglądać cykle Grzmotomocni, Awatar: Legenda Aanga i Legenda Korry, Nicky, Ricky, Dicky i Dawn, SpongeBob Kanciastoporty, Niebezpieczny Henryk, Kung Fu Królik, Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, Pingwiny z Madagaskaru czy Wojownicze Żółwie Ninja.

W sekcji KIDS sukcesywnie będą pojawiały się nowe programy. HBO GO jest wyposażone w system kontroli rodzicielskiej, a od 4 grudnia również w tryb KIDS. Dzięki tym rozwiązaniom rodzice mogą bezpiecznie zarządzać zawartością serwisu.

Nowa odsłona HBO GO. Wsparcie dla Playstation 4 i 3 oraz dla telewizorów Apple TV

Od 4 grudnia serwis ma również nowy wygląd i nowe funkcjonalności. Użytkownicy mogą korzystać z serwisu na nowych urządzeniach: Apple TV oraz PlayStation 3 i 4. Abonenci mogą dodać do pięciu urządzeń i korzystać jednocześnie z maksymalnie dwóch urządzeń w tym samym czasie.



Wśród nowych funkcjonalności serwisu znalazły się m.in. możliwość wyboru wielkości napisów oraz opcja stałego ustawienia wersji językowej zgodnie z preferowanym sposobem oglądania – w serwisie można wybierać opcję z lektorem, oryginalną, z napisami polskimi lub angielskimi, albo dubbing, jeśli jest dostępny.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: