NewsShowMax

Patryk Vega z dodatkowymi odcinkami filmu „Botoks” dla serwisu ShowMax

Patryk Vega pracuje nad filmową opowieścią o polskiej służbie zdrowia pt. „Botoks”. Powstaną dodatkowe odcinki dla serwisu ShowMax.

Podczas dzisiejszej audycji w Antyradio, aktorka Katarzyna Warnke opowiedziała o filmie „Botoks”, którego współtwórcą jest Patryk Vega. Aktora zdradziła w programie, iż na platformie ShowMax pojawią się cztery dodatkowe odcinki uzupełniające pełnometrażową produkcję.

Vega jest znany z reżyserowania filmów na podstawie prawdziwych historii. Po rezygnacji z kontynuacji serii produkcji „Pitbull” zdecydował się na ekranizację polskiej służby zdrowia. Zarówno sam zainteresowany jak i Warnke potwierdzili premierę, która odbędzie się w dniu 29 września br.

Tak, jego premiera odbędzie się 29 września. Tytuł filmu to „Botoks” i jest to hardkorowe uderzenie w polską służbę zdrowia. Film powstał na podstawie wyznań lekarek, z którymi spędziłem kilka miesięcy i myślę, że po raz pierwszy służba zdrowia zostanie pokazana tak mocno i bezkompromisowo – czytamy w wywiadzie dla Telemagazynu

Podczas audycji radiowej mogliśmy usłyszeć o planach rozwinięcia fabuły w postaci dodatkowych materiałów. Jak zapowiedziała aktorka, w serwisie ShowMax pojawić się ma czteroodcinkowy serial nawiązujący do filmu „Botoks”.

To kolejny projekt Vegi realizowany we współpracy z ShowMaxem. Mowa o produkcji, która była materiałem wspierającym komunikację marketingową „Czerwony punkt” (więcej TUTAJ), Produkcja była realizowana pod koniec zeszłego roku na warszawskim Bemowie. Premiera tajemniczego filmu odbyła się podczas oficjalnej konferencji prasowej ShowMaxa, tj. 15 lutego br.

Oprócz Vegi, projekty dla platformy VOD realizuje również Wojtek Smarzowski. Reżyser stworzył etiudę „Ksiądz” z jego serdecznym kolegą Arkadiuszem Jakubikiem (więcej o tym TUTAJ). Dodatkowo, Smarzowski myśli o wyprodukowaniu polskiego odpowiednika „Gry o Tron” (poczytaj o tym TUTAJ).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL