NewsPromocje VODWP Pilot

Kanał Travelxp HD za darmo w usłudze WP Pilot

Aspirowany do najlepszego kanału o podróżach Travelxp HD dołącza do oferty WP Pilot. Wersja SD będzie dostępna za darmo w pakiecie START.

W ramach bezpłatnej oferty WP Pilot, na użytkowników czeka nowy kanał Travelxp HD. Stacja telewizyjna specjalizuje się tematyką podróżniczą. Zgodnie ze sloganem promocyjnym, jest to kanał numer jeden o podróżach. Nowa stacja zasila darmowy pakiet, w którym dostępnych jest już 25 kanałów TV.

Nareszcie Travelxp HD online! W usłudze WP Pilot

Kanał podróżnicy doczekał się emisji w internecie, w serwisie WP Pilot. Wersja z jakością SD jest dostępna w pakiecie START, czyli bezpłatnie dla wszystkich użytkowników – w Polsce i w krajach Unii Europejskiej. Wyższa jakość, tj. HD jest dostępna w pakiecie Starter Plus.

Startowy pakiet zawiera ogólno-tematyczne kanały TVP1, TVP2 (najpierw stacje zniknęły, ale potem się pojawiły już bez reemisji meczów z Mundialu 2018), Polsat, TV4, WP oraz TV Puls. W ofercie bezpłatnej znaleźć można także takie stacje muzyczne 4Fun.TV, 4Fun Gold Hits, 4Fun Dance, Stars.TV oraz muzyczno-internaktywny TO!TV. Dla wszystkich internautów dostępne są również kanały takie jak: Fashion TV, France24 (wersja francuska i angielska), Nobox TV, wPolsce.pl, Love TV, TVS, TV Trwam, Opoka TV, ETV oraz Ezo TV i Twoja.TV.

Na razie nie wiadomo, czy kanał Travelxp będzie dostępny w promocji w ramach przysłowiowego „otwartego okna”: w pakiecie START.

Travelxp za darmo. Co w ramówce?

TravelXP to jeden z największych na świecie producentów treści podróżniczych. Tematycznie podzielone programy pozwolą odkryć nieznane, znaleźć miejsce na wymarzony urlop, poznać historię i kulturę różnych zakątków świata czy posmakować lokalnej kuchni. Dla wszystkich pasjonatów podróży! Kanał dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej.

Stację można oglądać na oficjalnej stronie WP PIlot pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL