NewsPromocje VODWP Pilot

Kanał Travelxp HD za darmo w usłudze WP Pilot

Aspirowany do najlepszego kanału o podróżach Travelxp HD dołącza do oferty WP Pilot. Wersja SD będzie dostępna za darmo w pakiecie START.

W ramach bezpłatnej oferty WP Pilot, na użytkowników czeka nowy kanał Travelxp HD. Stacja telewizyjna specjalizuje się tematyką podróżniczą. Zgodnie ze sloganem promocyjnym, jest to kanał numer jeden o podróżach. Nowa stacja zasila darmowy pakiet, w którym dostępnych jest już 25 kanałów TV.

Nareszcie Travelxp HD online! W usłudze WP Pilot

Kanał podróżnicy doczekał się emisji w internecie, w serwisie WP Pilot. Wersja z jakością SD jest dostępna w pakiecie START, czyli bezpłatnie dla wszystkich użytkowników – w Polsce i w krajach Unii Europejskiej. Wyższa jakość, tj. HD jest dostępna w pakiecie Starter Plus.

Startowy pakiet zawiera ogólno-tematyczne kanały TVP1, TVP2 (najpierw stacje zniknęły, ale potem się pojawiły już bez reemisji meczów z Mundialu 2018), Polsat, TV4, WP oraz TV Puls. W ofercie bezpłatnej znaleźć można także takie stacje muzyczne 4Fun.TV, 4Fun Gold Hits, 4Fun Dance, Stars.TV oraz muzyczno-internaktywny TO!TV. Dla wszystkich internautów dostępne są również kanały takie jak: Fashion TV, France24 (wersja francuska i angielska), Nobox TV, wPolsce.pl, Love TV, TVS, TV Trwam, Opoka TV, ETV oraz Ezo TV i Twoja.TV.

Na razie nie wiadomo, czy kanał Travelxp będzie dostępny w promocji w ramach przysłowiowego „otwartego okna”: w pakiecie START.

Travelxp za darmo. Co w ramówce?

TravelXP to jeden z największych na świecie producentów treści podróżniczych. Tematycznie podzielone programy pozwolą odkryć nieznane, znaleźć miejsce na wymarzony urlop, poznać historię i kulturę różnych zakątków świata czy posmakować lokalnej kuchni. Dla wszystkich pasjonatów podróży! Kanał dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej.

Stację można oglądać na oficjalnej stronie WP PIlot pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: