NewsPromocje VODSport VODWP Pilot

Kanał e-sportowy GINX Esports TV teraz za darmo w WP Pilot

W maju br., platforma WP Pilot dodała do swojej oferty kanał o e-sporcie GINX Esports TV. Klienci teraz mogą wypróbować stację TV za darmo.

E-sport zaczyna mieć znaczenie nie tylko na rynku gier komputerowych, ale także w sporcie czy właśnie w telewizji. Trend ten został zauważony przez Wirtualną Polskę, która jakiś czas temu dodała kanał TV GINX Esports TV do swojej oferty. Już we wrześniu, klienci korzystający z bezpłatnej wersji WP PIlot zyskają kolejną stację bez dodatkowych opłat.

GINX Esports TV za darmo w internetowej telewizji WP PIlot

Od teraz, kanał GINX Esports TV oferowany jest w bezpłatnym pakiecie. Obecnie dla klientów nie posiadający płatnej subskrypcji, do dyspozycji jest już 28 kanałów telewizyjnych w wersji standardowej (ich odpowiedniki w jakości HD są odpłatne). Przypominamy, że w ostatnim czasie, w bezpłatnej wersji udostępniono także kanał podróżnicy Travelxp.

GINX Esports TV to najpopularniejszy na świecie kanał telewizyjny poświęcony treściom e-sportowym i gamingowi. W ofercie stacji miłośnicy e-sportu zobaczą m.in. transmisje na żywo z największych międzynarodowych turniejów i zawodów, aktualności e-sportowe, zapowiedzi i recenzje gier, jak również reportaże przedstawiające sylwetki najbardziej znanych graczy, drużyn i wszelkich zakulisowych wydarzeń. Zespół stacji tworzą profesjonalni gracze oraz prezenterzy, edytorzy i analitycy gamingowi.

Kanał TV w jakości HD jest dostępny w pakiecie rozszerzonym, który kosztuje tylko 24,90.

Rośnie liczba kanałów w ofertach WP Pilot

Nie tylko bezpłatny pakiet kanałów telewizyjnych posiada coraz więcej pozycji. W odpłatnych wersjach pakietów również ostatnio dodano kilka stacji TV. Mowa o takich propozycjach jak Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Stopklatka TV oraz Zoom TV. Z kolei klienci Energii Obrót mogą skorzystać ze specjalnej promocji łączą koszty usługi energetycznej oraz WP Pilot. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Bezpłatny kanał GINX Esports TV jest dostępny pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: