NewsWP Pilot

Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Stopklatka TV i Zoom TV w ofercie WP Pilot

Stacje telewizyjne od spółki Kino Polska TV SA dołączają do oferty WP Pilot. Kanały Stopklatka TV i Zoom TV będą dostępne już od pakietu Starter Plus.

Czołowe kanały spółki Kino Polska TV SA dołączyły do oferty WP Pilot, jednej z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru telewizji online, z której korzysta już prawie 1,9 mln użytkowników. Do oferty dodano takie stacje jak  Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Stopklatka TV i Zoom TV.

Kanały tematyczne Kino Polska i Kino Polska Muzyka trafiły do pakietu Rozszerzonego (29,90 zł/mies.), a kanały naziemne Stopklatka TV i Zoom TV do pakietów: Starter Plus (od 3,90 zł/mies.), Podstawowy (od 14,90 zł/mies.) i Rozszerzony.

Dystrybucja kanałów w internecie to naturalny ruch

Sposób konsumpcji treści telewizyjnych bardzo szybko się zmienia, dlatego dołączenie do oferty czołowej platformy do odbioru telewizji online w kraju uważam za naturalny kierunek rozwoju naszych kanałów. Chcemy być z naszymi widzami nie tylko przed telewizorem, ale również na wszystkich urządzeniach mobilnych – mówi Bogusław Kisielewski, Prezes Zarządu Kino Polska TV SA.

Cztery nowe kanały z takimi pozycjami w ramówce, jak na przykład serial „Wikingowie”, to kwintesencja dobrego kina. Staramy się, aby nasi użytkownicy mieli jak najbardziej atrakcyjną i zróżnicowaną ofertę, dlatego cieszymy się, że kanały Kino Polska TV trafiają do usługi WP Pilot – mówi Paulina Górska, Dyrektor WP Pilot.

Grupa Kino Polska to piąta komercyjna grupa telewizyjna w Polsce. Spółka posiada udział w oglądalności widowni komercyjnej na poziomie 1,9% (SHR%, All 16-49; maj 2018).

WP Pilot ma już ponad 70 kanałów telewizyjnych

WP Pilot to platforma do odbioru telewizji online, która pozwala oglądać ponad 70 kanałów telewizyjnych bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranego pakietu. Telewizję w WP Pilot można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze, a także przez Chromecast. Z usługi miesięcznie korzysta już prawie 1,9 mln realnych użytkowników (dane: Gemius/PBI, czerwiec 2018).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!