NewsPlayerPromocje VOD

HBO GO lub Eleven Sports w prezencie dla klientów Player+

Trwa specjalna promocja dla fanów sportu oraz filmów i seriali w serwisie Player+. Przy zakupie pakietu Canal+, widzowie zyskają dostęp do HBO GO lub Eleven Sports.

Użytkownicy aktywujący pakiet Canal+ z możliwością odnawiania subskrypcji w kolejnych miesiącach mogą liczyć na specjalną promocję. W ramach dedykowanej oferty, oprócz dostępu do pełnej listy kanałów z rodziny Canal+, subskrybent może dobrać sobie pakiet HBO (z kanałami HBO i materiałami HBO GO) lub pakiet Eleven Sports z wszystkimi wydarzeniami sportowymi na antenach sportowych.

HBO GO czy Eleven Sports?

Samodzielny pakiet Canal+ kosztuje 60 zł per 30 dni. Przy aktywowaniu usługi i wybraniu opcji odnawialnej, dla użytkowników czeka promocyjna oferta. Opcja odnawialna pozwala na pobieranie miesięcznej opłaty automatycznie, tak jak w przypadku platformy Netflix. Jeżeli użytkownik pozostawi aktywną subskrypcję odnawialną, będzie mógł dobrać sobie dodatkowy pakiet.

W prezencie do wyboru jest oferta HBO, w ramach której użytkownik dostaje dostęp do kanałów HBO HD, HBO 2 HD oraz HBO 3 HD, a także do bogatej biblioteki VOD – HBO GO. Miłośnicy sportu (zwłaszcza piłki nożnej i Formuły 1) mogą liczyć na kanały Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3.

Dodatkowe pakiety są bezpłatne w ramach podstawowego pakietu Canal+. Przy opcji odnawialnej, oferta w prezencie będzie dostępna do 31 grudnia br.

Aby skorzystać z promocji, należy wejść na oficjalną stronę Playera do dedykowanej podstrony pod TYM adresem. Lub kliknąć w specjalne okienko, jeśli wyświetli się na stronie podczas przeglądania.

Pakiet filmowo-serialowy (HBO GO) oraz pakiet sportowy (Eleven Sports) w promocyjnej ofercie Canal+ dla klientów Player+
Pakiet filmowo-serialowy (HBO GO) oraz pakiet sportowy (Eleven Sports) w promocyjnej ofercie Canal+ dla klientów Player+

Warto dodać, że bez promocji, pakiet HBO kosztuje 25 zł na 30 dni przy obowiązkowym posiadaniu podstawowego pakietu START EXTRA o wartości 20 zł na 30 dni. W jednym miesiącu, użytkownik może zaoszczędzić 45 zł. Z kolei fani wydarzeń sportowych, aby skorzystać z podstawowego pakietu Eleven Sports musieliby zapłacić 15 zł na 30 dni przy aktywowanym pakiecie START EXTRA o wartości 20 zł na 30 dni. Tym samym oszczędność na miesiąc wynosi 35 zł.

Internetowa platforma Eleven Sports najmniej istotna z punktu widzenia telewizji tradycyjnej

Z dedykowanej promocji mogą skorzystać także posiadacze internetowych dekoderów Player+ BOX. Więcej na temat urządzenia pisaliśmy w TYM artykule.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL