Eurosport PlayerHOT! SportNewsPlayer

Eurosport Player udostępni swoje treści w serwisie Player.pl

Platforma Player.pl staje się domem dla wszystkich treści grupy TVN/Discovery. Wkrótce Eurosport Player zadebiutuje w ofercie Playera.

Przy okazji uruchomienia usługi Discovery+, wspomnieliśmy o planach dodania treści Eurosportu do serwisu Player.pl. Jak nieoficjalnie udało nam się potwierdzić, kanały Eurosport 1 i Eurosport 2 wkrótce będą dostępne w ofercie sportowej Playera. Nie oznacza to jednak, że Eurosport Player przestanie istnieć.

Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz treści Eurosport Player w serwisie Player.pl

Serwis Player.pl, po przejęciu przez grupę Discovery staje się domem dla wszystkich produkcji amerykańskich i polskich. Już wczoraj mogliśmy oglądać dodatkowe treści znane z anteny TLC, Discovery czy ID w serwisie Player. Przy okazji informacji o starcie usługi w Polsce, informowaliśmy o ewentualnym wejściu Eurosportu do wspólnej biblioteki w ramach Discovery+. Jednak nieoficjalnie udało nam się potwierdzić, że będzie to osobna oferta sportowa.

Według Wirtualnych Mediów, dodatkowo wiemy, że cena ma pozostać bez zmian, a zatem dostęp do kanałów na żywo Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz do treści VOD kosztować będzie 15 zł. Tyle samo, ile wynosi obecna subskrypcja miesięczna w serwisie Eurosport Player.

Kanały telewizyjne Eurosportu dostępne są już w serwisie Player.pl w zakładce „Sport”. Jednak po kliknięciu w „Wykup”, na razie przenosimy się do nieistniejącej oferty. Kwestia czasu, kiedy usługa zostanie uruchomiona.

Eurosport Player na razie nie zniknie z Polski

Redakcja serwisu VODnews.pl potwierdza także nieoficjalne doniesienia, jakoby Eurosport Player miał nie znikać z naszego kraju. Włączenie oferty Eurosportu do Playera to naturalny ruch gromadzenia wszystkich treści dostawcy w jednym miejscu. Jednak marka platformy Eurosport Player jest na tyle silna, że firma nie chce na razie całkowicie przenosić swoich użytkowników do platformy Player.pl

Wejście kanałów Eurosport do oferty sportowej Playera zwiąże się z uzupełnieniem o kolejne dyscypliny sportowe. W bibliotece sportowej znajdziemy takie kanały jak Canal+ Sport, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3, Canal+Sport 4, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sport 3, Eleven Sports 4, nSport+, Motowizja oraz Eurosport 1 i Eurosport 2.

Użytkownicy Playera zyskają przede wszystkim dostęp do takich dyscyplin jak tenis, lekkoatletyka, skoki narciarskie, rugby czy wszystkie wydarzenia związane z Igrzyskami Olimpijskimi.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!