NewsPlayer
Popularne

Discovery+ startuje w serwisie już jutro!

Na kanale informacyjnym TVN24 potwierdzono, że we wtorek wystartuje usługa Discovery+, która będzie dostępna w serwisie Player.pl.

Platforma Discovery+ rozpoczyna globalną ekspansję, w ciągu roku ma być dostępna w 25 krajach. W Polsce usługa pojawi się w ramach serwisu Player.pl i zadebiutuje już jutro. Taką informację podano na kanale TVN24 podczas audycji „15 na żywo”. Discovery+ działa już w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz w Indii – zastępując dotychczasową usługę dplay. Z kolei w Stanach Zjednoczonych platforma rozpocznie działanie dopiero w styczniu przyszłego roku. W naszym kraju, Discovery+ do sprawdzenia będzie już we wtorek.

Discovery+ wystartuje we wtorek w ramach serwisu Player.pl

Jak podano podczas programu informacyjnego „15 na żywo”, w polskiej bibliotece znajdzie się prawie 2 tys. materiałów dokumentalnych znanych z portfolio Discovery. To także archiwalne programy z takich anten jak Food Network, HGTV, TLC, Travel Channel, Animal Planet czy TLC. Z komunikatu o starcie amerykańskiej wersji Discovery+ czytamy także o współpracy z A&E Networks, gdzie będzie można oglądać produkcje także z kanałów History i Lifestyle. W amerykańskiej bibliotece znaleźć się mają również filmy i seriale dokumentalne od BBC, w tym m.in. „Planeta Ziemia” czy „The Mating Game”. Nie wiadomo jednak, czy rozszerzona oferta będzie dostępna w Polsce.

Przedstawiciele TVN/Discovery jeszcze nie mówią o szczegółach, nie potwierdzają również o kosztach dostępu treści związanych z usługą Discovery+.

Leninie igrzyska olimpijskie w Eurosporcie oraz na Discovery+

Według doniesień medialnych. na rynkach europejskich w usłudze Discovery+ dostępną będą także treści z kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2. To także dodatkowy kanał dotarcia do fanów letnich igrzysk olimpijskich, które odbędą się w Tokio. Wydarzenia na żywo to także turnieje tenisowe (w tym Wielki Szlem), kolarstwo Grand Tours czy sporty zimowe – z czego najbardziej słynie Eurosport.

O szczegółach dotyczących Discovery+ w Polsce zapewne dowiemy się jeszcze dziś lub jutro. Jak tylko uzyskamy dodatkowe informacje, oczywiście poinformujemy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!