Eska GONews

EskaGO rezygnuje z muzyki i inwestuje w paradokumenty

Platforma EskaGO rezygnuje z kanałów muzycznych i zamierza inwestować w sekcję VoD. W serwisie pojawiły się seriale paradokumentalne Telewizji Polsat.

Grupa ZPR Media po sprzedaży własnych kanałów muzycznych zrezygnuje z ich streamingowania w serwisie EskaGO. Stacje muzyczne takie jak Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV i VOX Music TV obecnie znajdują się w portfolio Grupy Cyfrowego Polsatu. Niemniej, ZPR Media nadal zarządza tymi kanałami, ale rezygnuje z dystrybucji w internecie.

Seriale paradokumentalne zamiast muzyki w serwisie EskaGO

Jak informuje przedstawiciel firmy, z serwisu EskiGO wkrótce znikną kanały linearne. I potwierdza przy okazji bliższą współpracę z Telewizją Polsat. Wszystko dlatego, że Grupa ZPR Media przeanalizowała profil swojego widza. Z analiz wynika, iż użytkownicy serwisu najchętniej wybierają treści fabularne oraz seriale paradokumentalne.

Na dedykowanej podstronie „Zobacz nowe” pojawiły się już pierwsze treści Telewizji Polsat. Mowa m.in o flagowym paradokumencie „Dlaczego ja?„, a także stosunkowo najmłodsze dziecko Super Polsatu „Pierwsza klasa„. Wśród nowych materiałów VoD znaleźć można również „Pamiętniki z wakacji” oraz „Sekrety sąsiadów„.

Oprócz seriali, w serwisie pojawiła się nowa zakładka „Film weekend”, w ramach której będą pojawiać się nowe produkcje fabularne. Na platformie czytamy, że treści udostępniane przez EskęGO będą dostępne zawsze za darmo.

Grupa ZPR Media potwierdza, że stale będą rozwijać serwis o nowe treści fabularne, zgodnie z tym, czego oczekują użytkownicy. Naszym czytelnikom VODnews.pl przypominamy, iż EskaGO wyprodukowała swój własny serial „Lifting”. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Dodajmy, że wspomniane seriale paradokumentalne można w dalszym ciągu oglądać w internetowej telewizji IPLA oraz w serwisie VoD.pl w dedykowanej sekcji dla IPLI.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL