Eska GONews

EskaGO rezygnuje z muzyki i inwestuje w paradokumenty

Platforma EskaGO rezygnuje z kanałów muzycznych i zamierza inwestować w sekcję VoD. W serwisie pojawiły się seriale paradokumentalne Telewizji Polsat.

Grupa ZPR Media po sprzedaży własnych kanałów muzycznych zrezygnuje z ich streamingowania w serwisie EskaGO. Stacje muzyczne takie jak Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV i VOX Music TV obecnie znajdują się w portfolio Grupy Cyfrowego Polsatu. Niemniej, ZPR Media nadal zarządza tymi kanałami, ale rezygnuje z dystrybucji w internecie.

Seriale paradokumentalne zamiast muzyki w serwisie EskaGO

Jak informuje przedstawiciel firmy, z serwisu EskiGO wkrótce znikną kanały linearne. I potwierdza przy okazji bliższą współpracę z Telewizją Polsat. Wszystko dlatego, że Grupa ZPR Media przeanalizowała profil swojego widza. Z analiz wynika, iż użytkownicy serwisu najchętniej wybierają treści fabularne oraz seriale paradokumentalne.

Na dedykowanej podstronie „Zobacz nowe” pojawiły się już pierwsze treści Telewizji Polsat. Mowa m.in o flagowym paradokumencie „Dlaczego ja?„, a także stosunkowo najmłodsze dziecko Super Polsatu „Pierwsza klasa„. Wśród nowych materiałów VoD znaleźć można również „Pamiętniki z wakacji” oraz „Sekrety sąsiadów„.

Oprócz seriali, w serwisie pojawiła się nowa zakładka „Film weekend”, w ramach której będą pojawiać się nowe produkcje fabularne. Na platformie czytamy, że treści udostępniane przez EskęGO będą dostępne zawsze za darmo.

Grupa ZPR Media potwierdza, że stale będą rozwijać serwis o nowe treści fabularne, zgodnie z tym, czego oczekują użytkownicy. Naszym czytelnikom VODnews.pl przypominamy, iż EskaGO wyprodukowała swój własny serial „Lifting”. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Dodajmy, że wspomniane seriale paradokumentalne można w dalszym ciągu oglądać w internetowej telewizji IPLA oraz w serwisie VoD.pl w dedykowanej sekcji dla IPLI.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: