Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Eleven SportsNewsPromocje VODSport VOD

Eleven Sports za darmo dla nowych klientów w internetowej ofercie

Teraz Eleven Sports za darmo dla nowych użytkowników internetowej platformy. Dystrybutor kanałów sportowych przedstawił odświeżoną ofertę, uruchamia okres testowy i rezygnuje z trzydniowego pakietu.

Sportowa platforma elevensports.pl odświeża swoją ofertę dostępną dla wszystkich internautów. W ramach nowej pakietyzacji, subskrybenci mogą wykupić dostęp per miesiąc lub na 6 i 12 miesięcy. Znika mały pakiet oferujący trzydniowy dostęp. Dystrybutor kanałów najprawdopodobniej zrezygnował z tej oferty, gdyż użytkownicy wykupywali dostęp tylko do wybranych transmisji sportowych.

Eleven Sports za darmo przez 10 dni dla nowych klientów

Zła wiadomość dla tych, którzy już teraz subskrybują wybrany pakiet na platformie Eleven Sports. Osoby, które podpięły swoje karty płatnicze nie będą mogli skorzystać z promocji. Nowa oferta jest skierowana przede wszystkim do użytkowników, którzy nie mieli okazji sprawdzić działanie internetowego i mobilnego serwisu.

W aktualnych cennikach czytamy, iż za dostęp miesięczny należy uiścić opłatę w wysokości 15,90 zł. Z kolei za półroczną subskrypcję należy zapłacić 89,90 zł. Najtańsza opcja to pakiet roczny o wartości 159,00 zł. Przeliczając, na jeden miesiąc, koszt dostępu wynosi 13,25 zł.

Abonament na platformie Eleven Sports pozwala oglądać nie tylko na komputerach stacjonarnych za sprawą strony WWW, ale także na telewizorach Smart TV od Samsunga oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Bogactwo wydarzeń sportowych na kanałach Eleven Sports

Stacje telewizyjne z rodziny Eleven Sports oferują szeroki wachlarz wydarzeń sportowych. Dla widzów do dyspozycji są najlepsze rozgrywki piłkarskie w lidze hiszpańskiej  LaLigi Santander, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Seri A TIM czy francuskiej Ligue 1 Conforama. Dystrybutor sportowy oferuje także wszystkie transmisje z wyścigów Formuły 1, a także inne, równie popularne zawody sportowe, takie jak żużel, tenis, piłka ręczna czy sporty walki.Przypominamy o powstającej i oficjalnej platformie Formuły 1 (więcej o tym pod TYM adresem). A już niebawem, polska oferta powyższych kanałów sportowych będzie dostępna również zagranicą, a dokładniej w Unii Europejskiej. Wszystko za sprawą akcji „GeoblokowaNIE”, o której szerzej pisaliśmy pod TYM artykułem.

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!