F1 TVNews WorldSport VOD

Formuła 1 z własną platformą streamingową F1 TV

Wyścigi samochodem pod szyldem najbardziej znanego cyklu Formuła 1 już niedługo w specjalnie dedykowanej platformie F1 TV.

W 2018 roku, przedstawiciele prestiżowych i międzynarodowych wyścigów samochodowych Formuły 1 wypuszczą nową platformę streamingową o nazwie F1 TV. Start platformy VOD zaplanowano podczas debiutu nowego sezonu, który rozpocznie się w australijskim Melbourne już 25 marca.

F1 TV nie dla polskiej widowni

Organizatorzy Formuły 1, w oświadczeniu przesłanym do mediów, wskazali rynek niemiecki, francuski, angielski, hiszpański, meksykański, belgijski, austriacki oraz węgierski na którym zadebiutuje nowa platforma OTT. Tym samym, transmisje na żywo będą opatrzone profesjonalnym komentarze w językach obowiązujących w powyższych krajach. Podczas wydarzeń LIVE nie będzie żadnych reklam, a użytkownik będzie miał do dyspozycji 20 specjalnych kamer zamontowanych wewnątrz bolidów. Oprócz transmisji z wyścigów, widzowie będą mogli oglądać ekskluzywne materiały zakulisowe i te, które w ogóle nie będą emitowane w tradycyjnej telewizji.

Jak podkreślają przedstawiciele F1, użytkownicy będą mogli oglądać także transmisje niedostępne nigdzie indziej, a funkcje pozwolą na wysoką personalizację. W serwisie będą dostępne także inne wydarzenia sportowe, m.in FIA Formula 2 Championship, GP3 Series i Porsche Supercup. Subskrybenci będą mogli cieszyć się całymi wydarzeniami, od sesji treningowych, poprzez kwalifikacje, aż po finałowe wyścigi. Dostępne będą także wideorelacje z konferencji prasowych i wywiady z kierowcami – zarówno przed jak i po wyścigach.

Platforma F1 TV będzie oferowana na urządzeniach mobilnych oraz na dekstopie. Cena za pełny pakiet wyniesie od 8 do 12 dolarów za miesiąc. Jak czytamy w oświadczeniu, oprócz pełnego pakietu, oferowana będzie także usługa bez wydarzeń na żywo – tylko z specjalnymi materiałami prasowymi i z zakulisowymi ciekawostkami.

W Polsce prawa do Formuły 1 posiada Eleven Sports. Nie wiadomo, czy polscy widzowie będą mogli korzystać z tej platformy. Wszystko okaże się jeszcze w tym miesiącu.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!