NewsPlayer

Cyfrowa prenumerata Wyborcza.pl z pakietem Player

Agora i TVN/Discovery rozpoczęli współpracę, czego wynikiem jest pakiet łączony Wyborcza+Player. Użytkownicy zyskują prenumeratę tekstów oraz wzbogacony dostęp do treści wideo.

Do końca września prowadzona jest testowa promocja we współpracy Agory z TVN/Discovery. Wspólna akcja pozwoliła na stworzenie pakietu łączonego Wyborcza+Player. Dzięki temu, użytkownicy zyskują dostęp do cyfrowej prenumeraty Gazety Wyborczej (wraz ze wszystkimi dodatkowymi ofertami) oraz do pakietu START w serwisie Player.pl.

Cyfrowa prenumerata Wyborcza.pl + pakiet START w serwisie Player. Ile kosztuje?

Nowy pakiet, łączący prenumeratę cyfrową Gazety Wyborczej w wersji podstawowej oraz pakiet Start player.pl, dostępny jest na Wyborcza.pl w specjalnej cenie 19,90 zł za miesiąc. Promocyjna oferta działa już od razu, a kod do serwisu Player.pl przychodzi do 3 godzin od aktywacji prenumeraty.

Specjalny pakiet można aktywować pod TYM adresem.

– Pakiet Wyborcza.pl + player.pl może być perłą w koronie naszej cyfrowej oferty. Już wcześniej, kupując prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej”, czytelnicy mieli dostęp do najlepszego polskiego dziennikarstwa, a także tekstów z ‚Wall Street Journal’ i ‚New York Times’a’ oraz europejskich gazet tworzących LENA (Leading European Newspaper Association – ‚Die Welt’, ‚El Pais’, ‚Le Soir’, ‚La Repubblica’, ‚Le Figaro’, ‚Le Soir’ i ‚Tribune de Genève’). A teraz dodatkowo otrzymają najlepsze treści telewizyjne spod znaku TVN. To oferta nie do pobicia – mówi Jerzy Wójcik, wydawca Gazety Wyborczej.

Podstawowa prenumerata Wyborcza.pl. Co w ofercie?

Subskrybenci pakietu będą mieć nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów „Gazety Wyborczej” – m.in. Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych poprzez przeglądarki internetowe oraz w aplikacji mobilnej. W ramach oferty można czytać też artykuły z magazynów i tygodników dziennika takich, jak „Duży Format”, „Magazyn Świąteczny” czy „Ale Historia”, a także ekskluzywne teksty dostępne wyłącznie dla prenumeratorów i materiały z archiwalnych numerów „Gazety Wyborczej”. Artykuły z wydań papierowych dziennika są dostępne na Wyborcza.pl często wcześniej niż w kiosku. Dużym atutem dla czytelników ich cyfrowych wersji jest możliwość zapisania tekstów w schowku do przeczytania później, a także komentowania ich.

Wzbogacona oferta wideo w serwisie Player.pl za sprawą pakietu START

Odbiorcy oferty zyskują również dostęp do player.pl – serwisu z bogatą biblioteką kanałów na żywo oraz programów, filmów i seriali na żądanie. Z początkiem lipca br. pakiet „Start” wzbogacił się o trzy popularne kanały nadawcy: TVN, TTV i TVN7. Po raz pierwszy można te stacje śledzić legalnie w przestrzeni on-line. Dodatkowo, tylko użytkownicy player.pl mogą podczas wakacji obejrzeć przedpremierowo drugi sezon serialu „Pod powierzchnią”. Na antenie TVN emisja serialu planowana jest na jesień. Platforma na bieżąco uzupełnia portfolio o najnowsze produkcje na rynku, dając użytkownikom dostęp do najciekawszych tytułów na rynku. Więcej informacji na stronie: player.pl

Player.pl udostępnia kanały naziemne w swojej ofercie. Do zobaczenia TVN HD, TVN7 HD oraz TTV HD >>

– Pakiety łączone to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb użytkowników. Nasza oferta daje dostęp zarówno do wysokiej jakości treści publicystycznych „Gazety Wyborczej” oraz do najlepszej rozrywki w serwisie player.pl. Jest to innowacyjne i wyjątkowe połączenie na polskim rynku. Liczymy na to, że znajdzie ono wielu wiernych fanów – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: