NewsPlayer

Cyfrowa prenumerata Wyborcza.pl z pakietem Player

Agora i TVN/Discovery rozpoczęli współpracę, czego wynikiem jest pakiet łączony Wyborcza+Player. Użytkownicy zyskują prenumeratę tekstów oraz wzbogacony dostęp do treści wideo.

Do końca września prowadzona jest testowa promocja we współpracy Agory z TVN/Discovery. Wspólna akcja pozwoliła na stworzenie pakietu łączonego Wyborcza+Player. Dzięki temu, użytkownicy zyskują dostęp do cyfrowej prenumeraty Gazety Wyborczej (wraz ze wszystkimi dodatkowymi ofertami) oraz do pakietu START w serwisie Player.pl.

Cyfrowa prenumerata Wyborcza.pl + pakiet START w serwisie Player. Ile kosztuje?

Nowy pakiet, łączący prenumeratę cyfrową Gazety Wyborczej w wersji podstawowej oraz pakiet Start player.pl, dostępny jest na Wyborcza.pl w specjalnej cenie 19,90 zł za miesiąc. Promocyjna oferta działa już od razu, a kod do serwisu Player.pl przychodzi do 3 godzin od aktywacji prenumeraty.

Specjalny pakiet można aktywować pod TYM adresem.

– Pakiet Wyborcza.pl + player.pl może być perłą w koronie naszej cyfrowej oferty. Już wcześniej, kupując prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej”, czytelnicy mieli dostęp do najlepszego polskiego dziennikarstwa, a także tekstów z 'Wall Street Journal’ i 'New York Times’a’ oraz europejskich gazet tworzących LENA (Leading European Newspaper Association – 'Die Welt’, 'El Pais’, 'Le Soir’, 'La Repubblica’, 'Le Figaro’, 'Le Soir’ i 'Tribune de Genève’). A teraz dodatkowo otrzymają najlepsze treści telewizyjne spod znaku TVN. To oferta nie do pobicia – mówi Jerzy Wójcik, wydawca Gazety Wyborczej.

Podstawowa prenumerata Wyborcza.pl. Co w ofercie?

Subskrybenci pakietu będą mieć nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów „Gazety Wyborczej” – m.in. Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych poprzez przeglądarki internetowe oraz w aplikacji mobilnej. W ramach oferty można czytać też artykuły z magazynów i tygodników dziennika takich, jak „Duży Format”, „Magazyn Świąteczny” czy „Ale Historia”, a także ekskluzywne teksty dostępne wyłącznie dla prenumeratorów i materiały z archiwalnych numerów „Gazety Wyborczej”. Artykuły z wydań papierowych dziennika są dostępne na Wyborcza.pl często wcześniej niż w kiosku. Dużym atutem dla czytelników ich cyfrowych wersji jest możliwość zapisania tekstów w schowku do przeczytania później, a także komentowania ich.

Wzbogacona oferta wideo w serwisie Player.pl za sprawą pakietu START

Odbiorcy oferty zyskują również dostęp do player.pl – serwisu z bogatą biblioteką kanałów na żywo oraz programów, filmów i seriali na żądanie. Z początkiem lipca br. pakiet „Start” wzbogacił się o trzy popularne kanały nadawcy: TVN, TTV i TVN7. Po raz pierwszy można te stacje śledzić legalnie w przestrzeni on-line. Dodatkowo, tylko użytkownicy player.pl mogą podczas wakacji obejrzeć przedpremierowo drugi sezon serialu „Pod powierzchnią”. Na antenie TVN emisja serialu planowana jest na jesień. Platforma na bieżąco uzupełnia portfolio o najnowsze produkcje na rynku, dając użytkownikom dostęp do najciekawszych tytułów na rynku. Więcej informacji na stronie: player.pl

Player.pl udostępnia kanały naziemne w swojej ofercie. Do zobaczenia TVN HD, TVN7 HD oraz TTV HD >>

– Pakiety łączone to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb użytkowników. Nasza oferta daje dostęp zarówno do wysokiej jakości treści publicystycznych „Gazety Wyborczej” oraz do najlepszej rozrywki w serwisie player.pl. Jest to innowacyjne i wyjątkowe połączenie na polskim rynku. Liczymy na to, że znajdzie ono wielu wiernych fanów – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!