NewsPlayer

Player udostępnia naziemne kanały TVN, TVN7 i TTV

W serwisie Player.pl pojawiły się nowe kanały telewizyjne. Już od pakietu START można oglądać stacje naziemne spod ramienia koncernu TVN/Discovery. Użytkownicy mogą oglądać na żywo TVN, TVN7 i TTV.

Już dziś stacje telewizyjne TVN, TVN7 i TTV zostały udostępnione użytkownikom Player.pl. Nowe kanały TV zostały dodane do płatnych ofert, począwszy od pakietu START. Tym samym, platforma w swoim portfolio posiada już 50 kanałów telewizyjnych, w tym także Canal+, HBO czy nSport+.

Kanały naziemne TVN HD, TVN7 HD i TTV HD w ofercie Player.pl

Wszystkie trzy kanały zostały udostępnione użytkownikom Playera w jakości HD. Stacje telewizyjne mogą uruchomić osoby posiadające odpowiednie subskrypcje, w tym pakiet START. Nowi klienci, aby zyskać dostęp do podstawowych kanałów TVN, muszą aktywować pakiet w kwocie 10 zł na 30 dni. W przypadku podpięcia karty płatniczej, internetowi widzowie mogą liczyć na okres próbny do 7 dni.

Do tej pory, pakiet START umożliwiał jedynie oglądanie materiałów VOD bez reklam. Użytkownicy zyskiwali również dostęp do przedpremierowych odcinków. W tym momencie, dla posiadaczy tego pakietu, czekają nowe odcinki produkcji „Pod powierzchnią”, która zadebiutuje jesienią na antenie TVN. Teraz do dyspozycji subskrybentów są także nowo dodane kanały telewizyjne.

Szczegółowy opis pakietu dostępny jest pod TYM adresem.

TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN w internecie to jednak temat tabu

Platforma WP Pilot (Videostar) jako pierwsza udostępniła kanały naziemne w internecie. Taki stan rzeczy nie spodobał się właścicielom stacji TVP, Polsatu czy TVNu. Serwis Wirtualnej Polski powoływał się na przepisy regulujące zasadę „must carry/must offer”. Oznacza to, że tzw. Wielka Czwórka powinna być rozpowszechniana za darmo na terenie Polski przez wszystkich dostawców czy dystrybutorów. Jednakże zapisy są nieco przestarzałe i brak jasnych przepisów informujących o dystrybucji za pomocą internet. WP Pilot wielokrotnie był przedmiotem sporów sądowych, ale wyniki rozpraw stawały po stronie Wirtualnej Polski.

Do tej pory jednak tych stacji nie uświadczymy nigdzie indziej. Zarówno IPLA nie posiada Polsatu, jak i serwis TVP VOD nie posiada w swoim portfolio kanałów na żywo TVP1 i TVP2. Teraz jednak serwis Player.pl zdecydował się na udostępnienie swoich podstawowych kanałów telewizyjnych.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!