NewsPlayer

„Chyłka” już w listopadzie na platformie Player. Poznajcie obsadę

Serwis Player.pl planuje premierę nowego serialu „Chyłka” na podstawie serii powieści Remigiusza Mroza. Mamy kolejne szczegóły produkcji!

Przed weekendem informowaliśmy Was o nadchodzącym serialu, który zadebiutuje na platformie Player.pl. Informacje o produkcji jako pierwszy przekazał Remigiusz Mróż na swoim fanpage’u na Facebooku. Obecnie trwają zdjęcia i spekulacje dotyczące obsady serialu. A także w jaki sposób będzie udostępniany serial. Mamy dla Was kolejne szczegóły!

Premiera serialu „Chyłka” już w połowie listopada!

Oficjalnie jeszcze nie poznaliśmy tytułu serialu o prawniczce Joannie Chyłce. Sam autor na swoim profilu poinformował fanów, że produkcja będzie nosić „jedyny, sprawiedliwy tytuł”. Jak dowiedział się serwis VODnews.pl, nadchodząca produkcja będzie brzmiała po prostu „Chyłka” – na część nazwiska głównej bohaterki. Premiera serialu zapowiedziana jest na połowę listopada, choć trwają jeszcze końcowe ustalenia co do publikacji. Najprawdopodobniej odcinki będą pojawiać się co tydzień, aż do końca roku.

Widzowie Player.pl obejrzą za darmo

Serial będzie dostępny bezpłatnie i emitowany z reklamami, tak jak wszystkie inne darmowe materiały. Odcinki będą pojawiać się co tydzień, aż do końca roku. W nowym roku, w styczniu lub w lutym, produkcję obejrzą także widzowie TVNu, bowiem serial trafi finalnie do telewizji.

Gwiazdy Patryka Vegi w obsadzie. Kto jeszcze?

Jak udało się nam ustalić, w obsadzie znajdą się aktorzy grający w filmach Patryka Vegi. Mowa przede wszystkim o Katarzynie Warnke i Piotrze Stramowskim. Swoje role w serialu odegrają także Michał Żebrowski oraz Szymon Bobrowski. Nie udało nam się potwierdził pełnej obsady. Najważniejszą rolę w serialu zagra Magdalena Cielecka, aktorka wcieli się w główną bohaterkę Jonnę Chyłkę. Informację tę potwierdził już autor powieści.

Kim jest Joanna Chyłka?

Chyłka jest główną bohaterką serii powieści Remigiusza Mroza. To bezwzględna i skuteczna prawniczka, która za wszelką cenę stara wygrać batalię sądową. Sprawy, z jakimi mierzy się bohaterka, są bardzo różne, ale i niecodzienne. Podczas kariery, Chyłka zmierzy się sprawą syna milionera, który zostaje oskarżony o morderstwo dwóch osób. Ponadto bronić będzie rodziców, którzy zostali oskarżeni o zabójstwo własnej córki, a także robotnika, który miałby zostać zabójcą dla polisy ubezpieczeniowej. Fani taki seriali jak „Skandal’ czy Sposób na morderstwo” od Shondy Rihmes mogą mniej więcej pojąć, jakie zachowania przejawia Joanna Chyłka oraz jaki ma charakter.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!