NewsPlayer

Powstaje serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza dla Player.pl

Stacja TVN pracuje nad serialem na podstawie powieści Remigiusza Mroza o prawniczce Joannie Chyłce. Premiera w Player.pl już niebawem?

Autor popularnych książek – Remigiusz Mróz – na swoim fanpage’u na Facebooku opublikował informację o zdjęciach do serialu z jego flagową bohaterką Joanną Chyłką. Seria powieści skupia się wokół prawniczki i jej przygód. Stacja TVN początkowo nie potwierdzała doniesień pisarza, ani też nie zaprzeczała. Dopiero po błyskawicznie rozprzestrzeniającej informacji w mediach, Player.pl potwierdził na swoim profilu na Facebooku.

Remigiusz Mróz i TVN przeniosą Joannę Chyłkę do świata serialowego

Trwają już zdjęcia do jeszcze niezatytułowanego projektu ekranizującego powieści Remigiusza Mroza. Autor książek ogłosił prace nad produkcją tymi oto słowami:

Plotki krążyły z prędkością iks piątki…
Pogłoski były donośne jak riffy Ironsów…
A zatem najwyższa pora potwierdzić to, co najważniejsze…

Na swoim profilu, pisarz zdradził również, że została wybrana aktorka, którą sobie wymarzył do roli jego ukochanej postaci. Na razie nie zdradza, kim jest odtwórczyni głównej roli. Podpowiedział jednak, że będzie to blondynka i absolutnie wyjątkowa aktorka. Według fanów pisarza, do tej roli została wybrana najprawdopodobniej Magdalena Cielecka. Wiadomo natomiast, że reżyserem tego projektu jest Łukasz Palkowski.

Według informacji podanej przez Mroza, serial zadebiutuje już jesienią w serwisie Player.pl. I jak twierdzi pisarz, który najprawdopodobniej już widział efekt pracy – serial zapowiada się wybornie. Udało nam się dojść do informacji o tym, że serial może nosić tytuł „Chyłka”.

Doniesienia autora potwierdzają administratorzy fanpage’a serwisu VOD. Poinformowali swoich fanów, że ruszyły zdjęcia, a serial zadebiutuje wkrótce tylko na platformie pod szyldem TVNu.

Zupełnie nowe podejście do ekskluzywnych materiałów w Playerze

Do tej pory, na Playerze można było oglądać przedpremierowe odcinki na tydzień przed emisją telewizyjną. Użytkownicy serwisu VOD mogli także zobaczyć dodatkowe materiały takich programów jak „Azja Express”, „Mam talent” czy „Kuba Wojewódzki”. Platforma Player.pl serwowała także filmy na wyłączność przez określony czas. Nie zdarzyło się jednak, aby w serwisie zadebiutował serial fabularny, dedykowany tylko dla internautów.

Produkcja być może trafi tylko do użytkowników z pakietem START lub START EXTRA. Według zapewnień Playera, będzie to ekskluzywny materiał, niedostępny w telewizji. Nie dostaliśmy jednak potwierdzenia, czy produkcja trafi także do użytkowników korzystający z biblioteki całkowicie bezpłatnie. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskamy już niebawem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!