nc+ GONetflixNews
Popularne

Canal+i Netflix w jednym pakiecie. W planach Disney+?

Platforma satelitarna Canal+ oferuje bibliotekę Netflix własnym klientom. W planach kolejne usługi, w tym Disney+ oraz dekoder z systemem Android.

Zgodnie z zapowiedziami, Canal+ opublikował ofertę powiązaną z bogatą paczką kanałów Canal+ z platformą Netflix. Operator satelitarny zapowiada wprowadzenie nowoczesnego dekodera z systemem Android. Francuski oddział już planuje kolejną współpracę m.in. z Disney+.

Pakiet Canal+ i Netflix już dostępny dla klientów operatora satelitarnego

Z okazji świątecznej oferty, platforma Canal+ przygotowała dla swoich klientów ogromną niespodziankę. Od teraz klienci operatora satelitarnego mogą skorzystać z bogatej oferty telewizyjnej z paczką kanałów Canal+ oraz z dostępem do biblioteki Netflix. Abonenci, którzy skorzystają z oferty łączonej, będą mogli otrzymać dodatkowo dostęp do Netflixa nawet na 12 miesięcy w prezencie.

Wspólna oferta CANAL+ i Netflix łączy w ramach jednego pakietu dostęp do najlepszych seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych CANAL+ i Netflix, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz technologii 4K.

Zgodnie z zapowiedziami łączymy dziś Netflixa ze światem CANAL+, tworząc dla naszych abonentów najlepszą i najpełniejszą na polskim rynku ofertę dostępu do treści na żywo i na żądanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa, które umacnia nas na pozycji lidera dostawcy treści premium. – Edyta Sadowska, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalna CANAL+ w Polsce

Netflix za darmo nawet przez 12 miesięcy w Canal+
Platforma Canal+ z ofertą Netflix. Gwiazdy seriali „Żmijowisko” i „Dom z papieru” w kampanii

Netflix w prezencie nawet przez 12 miesięcy. Zobacz ofertę Superpremium 4K

W najbogatszym pakiecie Superpremium 4K abonenci otrzymają dostęp do Netflixa Premium. Klienci zyskają możliwość odtwarzania na 4 ekranach jednocześnie w jakosci 4K. W tej konfiguracji, oferta pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy przez 12 miesięcy w kwocie 516 zł. Abonenci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, znajdą w pakiecie 180 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. 10 kanałów z rodziny CANAL+, kanał CANAL+ 4K Ultra HD, kanały Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz dekoder 4K UltraBOX+ z wygodnym dostępem do usługi Netflix.

To oznacza, że pakiet Superpremium 4K z Netflix będzie zawierał wszystko to, co najlepsze w świecie telewizji i VOD – sport na żywo (m.in PKO Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, LaLiga i NBA), pełną ofertę Netflixa z filmami i serialami takimi jak «Dom z Papieru », « Stranger Things » czy « Irlandczyk » oraz hollywoodzkie i polskie hity prosto z kina dostępne dzięki umowom dystrybucyjnym CANAL+. W połączeniu z dostępem do katalogu treści Netflix w 4K oraz sportem, filmami i serialami w 4K od CANAL+, pakiet Suprepremium 4K z Netflix zagwarantuje rozrywkę na najwyższym światowym poziomie.

Cena abonamentu z subskrypcją Netflix przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie w promocji 139,99 zł/mies. (po 12 miesiącach 182,99 zł/mies.).

Oferty łączone Comfort+ Netflix i Extra+ Netflix w niższych cenach

W pozostałych dwóch ofertach Comfort+ z CANAL+ i Netflix oraz Extra+ z CANAL+ i Netflix abonenci otrzymają od CANAL+ dostęp do Netflixa Standard (odtwarzanie na 2 ekranach jednocześnie w jakości HD) w prezencie na 6 miesięcy.

W pakietach abonenci znajdą odpowiednio 131 i 168 wyselekcjonowanych kanałów (w tym 10 kanałów CANAL+) w cenach 89,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 132,99 zł/mies.) oraz 99,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 142,99 zł/mies.). Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić ofertę Netflixa z opcji Standard na Premium, za kwotę dodatkowych 9 zł/mies.

Oferty obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Seriale „Żmijowisko” Canal+ oraz „Dom z papieru” Netflix motywem przewodnim kampanii reklamowej

Multimedialne plany Canal+. W ofercie Disney+ oraz dekoder z systemem Android

Współpraca z Netfliksem to pierwszy krok w stronę rozwoju oferty multimedialnej o usługi internetowe. Działania operatora satelitarnego to pokłosie sytuacji rynkowej we Francji, skąd pochodzi spółka matka. W tym roku liczba subskrybentów Netfliksa po raz pierwszy prześcignęła łączną liczbę abonentów płatnej telewizji Canal+. Firma postawiła w pierwszej kolejności na Netflix, ale już teraz prowadzone są rozmowy z Disney+. Platforma, która w Polsce być może zadebiutuje w przyszłym roku może pojawić się nieco szybciej dzięki współpracy z Canal+. Nieoficjalnie wiadomo, że Canal+ miałby oferować Disney+ na tych krajach, gdzie obecnie na próżno szukać własnego serwisu wytwórni Disney.

Polski oddział z kolei zapowiedział, że powstanie nowy dekoder pod szyldem Canal+. Sprzęt ma być oferowany na systemie Android i umożliwić instalowanie różnych aplikacji przez użytkowników. Pozwoli to na rozszerzenie możliwości oferty z innymi platformami VOD. W Polsce taką współpracę podjęli Play (z HBO, Netflix) czy T-Mobile (IPLA, Amazon Prime Video). Operatorzy telekomunikacyjni oferują własne dekodery z systemem Android. Nie wiadomo jednak kiedy nowy dekoder wejdzie na przysłowiowe salony.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!