nc+ GONetflixNewsPolecam
Popularne

Canal+i Netflix w jednym pakiecie. W planach Disney+?

Platforma satelitarna Canal+ oferuje bibliotekę Netflix własnym klientom. W planach kolejne usługi, w tym Disney+ oraz dekoder z systemem Android.

Zgodnie z zapowiedziami, Canal+ opublikował ofertę powiązaną z bogatą paczką kanałów Canal+ z platformą Netflix. Operator satelitarny zapowiada wprowadzenie nowoczesnego dekodera z systemem Android. Francuski oddział już planuje kolejną współpracę m.in. z Disney+.

Pakiet Canal+ i Netflix już dostępny dla klientów operatora satelitarnego

Z okazji świątecznej oferty, platforma Canal+ przygotowała dla swoich klientów ogromną niespodziankę. Od teraz klienci operatora satelitarnego mogą skorzystać z bogatej oferty telewizyjnej z paczką kanałów Canal+ oraz z dostępem do biblioteki Netflix. Abonenci, którzy skorzystają z oferty łączonej, będą mogli otrzymać dodatkowo dostęp do Netflixa nawet na 12 miesięcy w prezencie.

Wspólna oferta CANAL+ i Netflix łączy w ramach jednego pakietu dostęp do najlepszych seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych CANAL+ i Netflix, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz technologii 4K.

Zgodnie z zapowiedziami łączymy dziś Netflixa ze światem CANAL+, tworząc dla naszych abonentów najlepszą i najpełniejszą na polskim rynku ofertę dostępu do treści na żywo i na żądanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa, które umacnia nas na pozycji lidera dostawcy treści premium. – Edyta Sadowska, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalna CANAL+ w Polsce

Netflix za darmo nawet przez 12 miesięcy w Canal+
Platforma Canal+ z ofertą Netflix. Gwiazdy seriali „Żmijowisko” i „Dom z papieru” w kampanii

Netflix w prezencie nawet przez 12 miesięcy. Zobacz ofertę Superpremium 4K

W najbogatszym pakiecie Superpremium 4K abonenci otrzymają dostęp do Netflixa Premium. Klienci zyskają możliwość odtwarzania na 4 ekranach jednocześnie w jakosci 4K. W tej konfiguracji, oferta pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy przez 12 miesięcy w kwocie 516 zł. Abonenci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, znajdą w pakiecie 180 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. 10 kanałów z rodziny CANAL+, kanał CANAL+ 4K Ultra HD, kanały Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz dekoder 4K UltraBOX+ z wygodnym dostępem do usługi Netflix.

To oznacza, że pakiet Superpremium 4K z Netflix będzie zawierał wszystko to, co najlepsze w świecie telewizji i VOD – sport na żywo (m.in PKO Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, LaLiga i NBA), pełną ofertę Netflixa z filmami i serialami takimi jak «Dom z Papieru », « Stranger Things » czy « Irlandczyk » oraz hollywoodzkie i polskie hity prosto z kina dostępne dzięki umowom dystrybucyjnym CANAL+. W połączeniu z dostępem do katalogu treści Netflix w 4K oraz sportem, filmami i serialami w 4K od CANAL+, pakiet Suprepremium 4K z Netflix zagwarantuje rozrywkę na najwyższym światowym poziomie.

Cena abonamentu z subskrypcją Netflix przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie w promocji 139,99 zł/mies. (po 12 miesiącach 182,99 zł/mies.).

Oferty łączone Comfort+ Netflix i Extra+ Netflix w niższych cenach

W pozostałych dwóch ofertach Comfort+ z CANAL+ i Netflix oraz Extra+ z CANAL+ i Netflix abonenci otrzymają od CANAL+ dostęp do Netflixa Standard (odtwarzanie na 2 ekranach jednocześnie w jakości HD) w prezencie na 6 miesięcy.

W pakietach abonenci znajdą odpowiednio 131 i 168 wyselekcjonowanych kanałów (w tym 10 kanałów CANAL+) w cenach 89,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 132,99 zł/mies.) oraz 99,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 142,99 zł/mies.). Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić ofertę Netflixa z opcji Standard na Premium, za kwotę dodatkowych 9 zł/mies.

Oferty obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Seriale „Żmijowisko” Canal+ oraz „Dom z papieru” Netflix motywem przewodnim kampanii reklamowej

Multimedialne plany Canal+. W ofercie Disney+ oraz dekoder z systemem Android

Współpraca z Netfliksem to pierwszy krok w stronę rozwoju oferty multimedialnej o usługi internetowe. Działania operatora satelitarnego to pokłosie sytuacji rynkowej we Francji, skąd pochodzi spółka matka. W tym roku liczba subskrybentów Netfliksa po raz pierwszy prześcignęła łączną liczbę abonentów płatnej telewizji Canal+. Firma postawiła w pierwszej kolejności na Netflix, ale już teraz prowadzone są rozmowy z Disney+. Platforma, która w Polsce być może zadebiutuje w przyszłym roku może pojawić się nieco szybciej dzięki współpracy z Canal+. Nieoficjalnie wiadomo, że Canal+ miałby oferować Disney+ na tych krajach, gdzie obecnie na próżno szukać własnego serwisu wytwórni Disney.

Polski oddział z kolei zapowiedział, że powstanie nowy dekoder pod szyldem Canal+. Sprzęt ma być oferowany na systemie Android i umożliwić instalowanie różnych aplikacji przez użytkowników. Pozwoli to na rozszerzenie możliwości oferty z innymi platformami VOD. W Polsce taką współpracę podjęli Play (z HBO, Netflix) czy T-Mobile (IPLA, Amazon Prime Video). Operatorzy telekomunikacyjni oferują własne dekodery z systemem Android. Nie wiadomo jednak kiedy nowy dekoder wejdzie na przysłowiowe salony.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: