NewsPlayerPromocje VOD

Canal+ za darmo! Nowa promocja na Player+

Oferty dostępne w ramach pakietów Player+ można teraz wypróbować bez dodatkowych kosztów. Sprawdź jak oglądać Canal+ za darmo.

Być może jest to mikołajkowy prezent od nc+ i Player.pl, ale właśnie wystartowała promocja, w ramach której użytkownicy mogą bezpłatnie wypróbować pakiety oferowane w ramach usługi Player+.

Canal+ za darmo w internecie / Player+
Canal+ za darmo w internecie / Player+

Canal+ za darmo w internecie od Player+

W internetowym sklepie pojawiła się dziś dedykowana zakładka „Wypróbuj 14 dni bez opłat„. Dzięki nowej promocji, użytkownicy będą mogli bez zobowiązań i bez żadnych kosztów wypróbować usługi Player+ przez dwa tygodnie.

W promocji nie wszystkie pakiety są dostępne, mowa m.in o bibliotece HBO czy o pakiecie Eleven Sports. Przyszły subskrybent może liczyć na dostęp do materiałów VOD i pełnej oferty kanałów telewizyjnych, w tym Canal+.

Jakie pakiety można wypróbować za darmo?

Promocja typu „try&buy” jest dostępna w następujących pakietach:

  • START (10 zł / 30 dni) – biblioteka VOD bez reklam, premierowe odcinki wybranych seriali przed emisją w TV oraz bogata kolekcja dla dzieci.
  • START EXTRA (20 zł / 30 dni) – 12 kanałów na żywo, premierowe odcinki wybranych seriali i bogata kolekcja VOD filmów, seriali i programów dla całej rodziny.
  • BEST TV (40 zł / 30 dni) – 28 wyselekcjonowanych kanałów na żywo, premierowe odcinki wybranych seriali i bogata kolekcja VOD z filmami, serialami i programami.
  • CANAL+ (80 zł / 30 dni) – 21 wyselekcjonowanych kanałów na żywo, wyjątkowa oferta sportowa i filmowa w kanałach Canal+ oraz bogata kolekcja materiałów VOD.
  • MAX (100 zł / 30 dni) 37 kanałów na żywo, wyjątkowa oferta sportowa i filmowa znana z stacji Canal+ oraz najcześciej oglądane przez widzów kanały telewizyjne i kolekcje VOD.Nowa oferta Player+ to dopiero początek zamieszania na polskim rynku VOD. HBO GO bez umowy i Canal+ w sieci to pierwszy krok współpracy TVNu z nc+. Poznaj plany rozwoju, kliknij TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL