NewsPlayerPromocje VOD

Canal+ za darmo! Nowa promocja na Player+

Oferty dostępne w ramach pakietów Player+ można teraz wypróbować bez dodatkowych kosztów. Sprawdź jak oglądać Canal+ za darmo.

Być może jest to mikołajkowy prezent od nc+ i Player.pl, ale właśnie wystartowała promocja, w ramach której użytkownicy mogą bezpłatnie wypróbować pakiety oferowane w ramach usługi Player+.

Canal+ za darmo w internecie / Player+
Canal+ za darmo w internecie / Player+

Canal+ za darmo w internecie od Player+

W internetowym sklepie pojawiła się dziś dedykowana zakładka „Wypróbuj 14 dni bez opłat„. Dzięki nowej promocji, użytkownicy będą mogli bez zobowiązań i bez żadnych kosztów wypróbować usługi Player+ przez dwa tygodnie.

W promocji nie wszystkie pakiety są dostępne, mowa m.in o bibliotece HBO czy o pakiecie Eleven Sports. Przyszły subskrybent może liczyć na dostęp do materiałów VOD i pełnej oferty kanałów telewizyjnych, w tym Canal+.

Jakie pakiety można wypróbować za darmo?

Promocja typu „try&buy” jest dostępna w następujących pakietach:

  • START (10 zł / 30 dni) – biblioteka VOD bez reklam, premierowe odcinki wybranych seriali przed emisją w TV oraz bogata kolekcja dla dzieci.
  • START EXTRA (20 zł / 30 dni) – 12 kanałów na żywo, premierowe odcinki wybranych seriali i bogata kolekcja VOD filmów, seriali i programów dla całej rodziny.
  • BEST TV (40 zł / 30 dni) – 28 wyselekcjonowanych kanałów na żywo, premierowe odcinki wybranych seriali i bogata kolekcja VOD z filmami, serialami i programami.
  • CANAL+ (80 zł / 30 dni) – 21 wyselekcjonowanych kanałów na żywo, wyjątkowa oferta sportowa i filmowa w kanałach Canal+ oraz bogata kolekcja materiałów VOD.
  • MAX (100 zł / 30 dni) 37 kanałów na żywo, wyjątkowa oferta sportowa i filmowa znana z stacji Canal+ oraz najcześciej oglądane przez widzów kanały telewizyjne i kolekcje VOD.Nowa oferta Player+ to dopiero początek zamieszania na polskim rynku VOD. HBO GO bez umowy i Canal+ w sieci to pierwszy krok współpracy TVNu z nc+. Poznaj plany rozwoju, kliknij TUTAJ.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: