NewsTVP VOD

Bądźmy razem jesienią w TVP VOD. Pełna ramówka platformy

Jesień TVP VOD pełna jest najnowszych produkcji telewizyjnych, ulubionych programów i seriali. Ramówce towarzyszy spot wizerunkowy „Bądźmy razem”.

Już od września w TVP VOD swoją premierę będzie miał nowy serial „Drogi Wolności„. Produkcja zrealizowana przez TVP z okazji stulecia odzyskania niepodległości, opowiada o trzech siostrach Biernackich, których burzliwe losy przedstawione są na tle wielkich wydarzeń historycznych. W rolach głównych Paulina Gałązka, Katarzyna Zawadzka oraz Julia Rosnowska. Co jeszcze w ramówce?

Znane i lubiane seriale ponownie w serwisie TVP VOD

W TVP VOD ponownie będzie można śledzić losy bohaterów seriali „Barwy Szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Na sygnale”, „O mnie się nie martw”, „Ojciec Mateusz”, „Dziewczyny ze Lwowa” oraz „Leśniczówka”. W jesiennych propozycjach nie zabraknie również kolejnych odcinków popularnego serialu historycznego „Korona Królów„, nowego sezonu z rodziną Boskich w „rodzinka.pl” i dalszych losów bohaterów „Klanu„.

Wszystkie odcinki „M jak miłość” już na platformie TVP VOD

Jesienią na platformie pojawią się nowe odcinki serialu, który ma już 18 lat. Z tej okazji, TVP VOD w lipcu udostępnił pierwsze 52. odcinki serialu „M jak miłość„. Widzowie mogą przypomnieć sobie, jak zaczęła się saga rodziny Mostowiaków i początki jednego z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej.

Premierowe odcinki wybranych produkcji będą dostępne za darmo na platformie TVP VOD jeszcze przed ich emisją antenową.

Zagraniczne seriale i powrót najbardziej znanej produkcji tureckiej „Wspaniałe stulecie”

Do TVP VOD powraca popularny, turecki serial „Wspaniale Stulecie„. Internauci będą mogli oglądać też kolejny sezon serialu sensacyjnego „S.W.A.T. Jednostka specjalna” oraz nowe odcinki historii chirurga z serialu „The Good Doctor„.

W serwisie nie zabraknie premier seriali zagranicznych takich jak: kanadyjskiej „Kompanii X„, amerykańskiego „Syna„, tureckiej „Wiecznej miłości” i francuskiej „Dzielnicy bankowej„.

Bake off Junior nowym programem z odziałem dzieci

Bake off Junior” to kolejna odsłona programu „Bake off – ale ciacho!„. W tym sezonie internauci będą oglądać zmagania bardzo młodych cukierników, prezentujących swoje talenty kulinarne.

Tradycyjnie jesienią w TVP VOD pojawią się programy rozrywkowe. Już 1 września rozpocznie się 9. edycja muzycznego show „The Voice od Poland„. Nowe emocje towarzyszyć będą również fanom teleturniejów „Big Music Quiz” oraz „The Wall. Wygraj marzenia„. Po raz kolejny na platformie pojawią się nowe edycje programów „Rolnik szuka żony” oraz „La La Poland„.

TVP VOD to również szeroki wybór spektakli Teatru Telewizji, programów publicystycznych i filmów dokumentalnych.

Kolejna odsłona Digitalizacji Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej

Katalog TVP VOD powiększy się o kolejne zrekonstruowane tytuły w ramach projektu Digitalizacji Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej, w tym seriale „Wszystkie pieniądze świata„, „Jan Serce„, „Białe tango„, „Mefisto walc„, „Układ krążenia” oraz film „Wrota Europy„.

W strefie ABO TVP VOD przygotowana została szeroka oferta produkcji z całego świata

Na internautów czekają emocjonujące produkcje BBC Studios m.in. takie jak kostiumowy „Koniec Defilady„, seriale dramatyczne „Urodzony Morderca” i „Doctor Foster” oraz serial komediowy z Johnem Cleesem „Zdążyć przed zachodem„.

Kolejne 50 godzin produkcji od BBC to między innymi seriale z gwiazdorską obsadą: „Powrót do Cranford” z Judi Dench, oraz „Oliver Twist” z Tomem Hardym i Timothy Spallem. Na platformie pojawi się też pierwszy sezon rodzinnej opowieści „The Durrells” oraz drugi sezon „Doctor Foster„.

Więcej o produkcjach od BBC pisaliśmy tutaj >>

Pierwsze odcinki wybranych tytułów można obejrzeć za darmo. Widzowie chcący korzystać z całości oferty mogą to zrobić przez 14 dni bez opłat. Dla osób płacących abonament RTV i zwolnionych ustawowo z jego płacenia, korzystanie ze strefy ABO TVP VOD nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Bądźmy razem jesienią w TVP VOD

Od początku roku portal TVP VOD zanotował prawie 100 milionów odsłon wideo. To o prawie 30 milionów więcej niż w podobnym okresie roku ubiegłego. W kategoriach popularności w TVP VOD bezwzględnie królują seriale produkcji TVP: M jak miłość, Korona królów (których najpopularniejsze odcinki zanotowały prawie 2,8 mln odtworzeń), Rodzinka.pl, Barwy szczęścia, czy Ranczo. Łącznie od początku roku odcinki tych seriali odtworzono ponad 40 mln razy.

Najchętniej oglądanymi zagranicznymi produkcjami serialowymi są w TVP VOD produkcje tureckie: Elif, Meandry uczuć, Czarna perła i Tylko z tobą, których odcinki od początku roku zanotowały prawie 12 mln odtworzeń.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL