NewsPlayer

Nowa dedykowana aplikacja Player.pl na Android TV

Serwis Player.pl zwiększa swoją dostępność o nową platformę – Android TV. Dedykowana aplikacja jest już do pobrania ze sklepu na telewizorach.

Użytkownikom, którzy korzystają z telewizorów lub innych urządzeń z tym systemem, została udostępniona dedykowana aplikacja Player.pl. Nowa platforma pozwoli użytkownikom cieszyć się dostępem zarówno do treści bez opłat, jak i do płatnego kontentu z oferty player+.

Player.pl jako pierwszy z pełni wspieraną aplikacją z systemem Android TV

To pierwsza natywna aplikacja player specjalnie na urządzenia z systemem Android TV. Aplikacja ma nowoczesny wygląd, atrakcyjny layout i jest bardzo intuicyjna. Użytkownicy oprócz znanych już wcześniej funkcjonalności, na przykład Timeshift i Backward EPG, mogą również korzystać z możliwości głosowego wyszukiwania programów.

Zobacz specjalny odcinek serialu „Druga szansa” w serwisie Player.pl >>>

Aplikacja na Android TV pozwoli na dostęp do treści player większej liczbie użytkowników, zarówno na telewizorach z tym systemem, jak i na specjalnych urządzeniach podłączonych do starszych modeli telewizorów za pomocą kabla HDMI.

– Start dedykowanej aplikacji player z pełną płatną i bezpłatną ofertą to odpowiedź na potrzeby rosnącej grupy użytkowników urządzeń z systemem Android TV™ oraz realizacja strategii zapewnienia jak najszerszej dostępności naszych usług – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.

Nowa aplikacja zapewnia dostęp do bezpłatnej biblioteki programów i seriali oraz do płatnych bibliotek VoD i kanałów na żywo dostępnych w ofercie player+.

Aplikacja wspiera Android TV w wersji 7.0 lub wyżej

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, można ją pobrać tutaj. Działa z urządzeniami z systemem Android TV w wersji 7.0 lub wyższej. Treści player są również dostępne w aplikacjach mobilnych na wybrane systemy operacyjne (Android oraz iOS), poprzez stronę WWW i na urządzeniach SmartTV.

Jak wygląda nowa aplikacja na telewizory?Player.pl to najbardziej angażujący polski serwis OTT zawierający kanały na żywo oraz programy na żądanie. Użytkownicy player.pl mogą również korzystać z oferty player+ współtworzonej z nc+, dzięki której zyskują dostęp do ponad 40 kanałów na żywo oraz do biblioteki filmów i seriali z oferty m.in.: TVN, Canal+ i HBO bez długoterminowych zobowiązań.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL