NewsPlayer

Nowa dedykowana aplikacja Player.pl na Android TV

Serwis Player.pl zwiększa swoją dostępność o nową platformę – Android TV. Dedykowana aplikacja jest już do pobrania ze sklepu na telewizorach.

Użytkownikom, którzy korzystają z telewizorów lub innych urządzeń z tym systemem, została udostępniona dedykowana aplikacja Player.pl. Nowa platforma pozwoli użytkownikom cieszyć się dostępem zarówno do treści bez opłat, jak i do płatnego kontentu z oferty player+.

Player.pl jako pierwszy z pełni wspieraną aplikacją z systemem Android TV

To pierwsza natywna aplikacja player specjalnie na urządzenia z systemem Android TV. Aplikacja ma nowoczesny wygląd, atrakcyjny layout i jest bardzo intuicyjna. Użytkownicy oprócz znanych już wcześniej funkcjonalności, na przykład Timeshift i Backward EPG, mogą również korzystać z możliwości głosowego wyszukiwania programów.

Zobacz specjalny odcinek serialu „Druga szansa” w serwisie Player.pl >>>

Aplikacja na Android TV pozwoli na dostęp do treści player większej liczbie użytkowników, zarówno na telewizorach z tym systemem, jak i na specjalnych urządzeniach podłączonych do starszych modeli telewizorów za pomocą kabla HDMI.

– Start dedykowanej aplikacji player z pełną płatną i bezpłatną ofertą to odpowiedź na potrzeby rosnącej grupy użytkowników urządzeń z systemem Android TV™ oraz realizacja strategii zapewnienia jak najszerszej dostępności naszych usług – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.

Nowa aplikacja zapewnia dostęp do bezpłatnej biblioteki programów i seriali oraz do płatnych bibliotek VoD i kanałów na żywo dostępnych w ofercie player+.

Aplikacja wspiera Android TV w wersji 7.0 lub wyżej

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, można ją pobrać tutaj. Działa z urządzeniami z systemem Android TV w wersji 7.0 lub wyższej. Treści player są również dostępne w aplikacjach mobilnych na wybrane systemy operacyjne (Android oraz iOS), poprzez stronę WWW i na urządzeniach SmartTV.

Jak wygląda nowa aplikacja na telewizory?Player.pl to najbardziej angażujący polski serwis OTT zawierający kanały na żywo oraz programy na żądanie. Użytkownicy player.pl mogą również korzystać z oferty player+ współtworzonej z nc+, dzięki której zyskują dostęp do ponad 40 kanałów na żywo oraz do biblioteki filmów i seriali z oferty m.in.: TVN, Canal+ i HBO bez długoterminowych zobowiązań.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: