NewsPlayerSeriale VOD

Specjalny odcinek serialu „Druga szansa” tylko na Player.pl

Serial „Druga szansa” ogląda największa liczba użytkowników serwisu Player.pl. To podziękowanie w stronę internetowych widzów. Specjalny odcinek zadebiutuje 20 maja br.

Stacja TVN emituje już ostatni, piąty sezon produkcji „Druga szansa”. Z okazji zakończenia planu zdjęciowego, stacja zdecydowała się podziękować swoim internetowym widzom i udostępni im specjalny odcinek. Już 20 maja pojawi się dedykowany epizod tylko na potrzeby serwisu Player.pl.

„Druga szansa” po raz ostatni w serwisie Player.pl

Serial doczekał się pięciu sezonu, a ostatnia seria liczy 10 odcinków. Ostatni odcinek w TV i na platformie VoD pojawi się 14 maja o godz. 21:30. Tydzień później, tylko widzowie Player.pl będą mogli zobaczyć jeszcze jeden, specjalny odcinek. „To podziękowanie dla widzów” – tłumaczy stacja TVN w rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl:

Ta szczególna niespodzianka jest podziękowaniem za wierność widzów przez pięć sezonów produkcji – tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl stacja TVN

Od jesieni w serwisie pojawi się nowy serial, który został już zapowiedziany przez stację TVN. W nadchodzącej produkcji, główną rolę zagra ponownie Małgorzata Kożuchowska, z której włodarze stacji są zadowoleni. Nowy, jeszcze nie zatytułowany serial, będzie dostępny także dla internetowych widzów platformy, najprawdopodobniej przedpremierowo, dokładnie tak samo, jak w przypadku „Drugiej szansy”.

To nie pierwsza taka akcja ze strony serwisu Player.pl. W bibliotece można znaleźć materiały wyłącznie dla widzów Playera, mowa m.in. o dalszych wątkach chociażby Kuby Wojewódzkiego, czy też domówka Iron Majdan lub Azja Express.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!