NewsPlayerSeriale VOD

Specjalny odcinek serialu „Druga szansa” tylko na Player.pl

Serial „Druga szansa” ogląda największa liczba użytkowników serwisu Player.pl. To podziękowanie w stronę internetowych widzów. Specjalny odcinek zadebiutuje 20 maja br.

Stacja TVN emituje już ostatni, piąty sezon produkcji „Druga szansa”. Z okazji zakończenia planu zdjęciowego, stacja zdecydowała się podziękować swoim internetowym widzom i udostępni im specjalny odcinek. Już 20 maja pojawi się dedykowany epizod tylko na potrzeby serwisu Player.pl.

„Druga szansa” po raz ostatni w serwisie Player.pl

Serial doczekał się pięciu sezonu, a ostatnia seria liczy 10 odcinków. Ostatni odcinek w TV i na platformie VoD pojawi się 14 maja o godz. 21:30. Tydzień później, tylko widzowie Player.pl będą mogli zobaczyć jeszcze jeden, specjalny odcinek. „To podziękowanie dla widzów” – tłumaczy stacja TVN w rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl:

Ta szczególna niespodzianka jest podziękowaniem za wierność widzów przez pięć sezonów produkcji – tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl stacja TVN

Od jesieni w serwisie pojawi się nowy serial, który został już zapowiedziany przez stację TVN. W nadchodzącej produkcji, główną rolę zagra ponownie Małgorzata Kożuchowska, z której włodarze stacji są zadowoleni. Nowy, jeszcze nie zatytułowany serial, będzie dostępny także dla internetowych widzów platformy, najprawdopodobniej przedpremierowo, dokładnie tak samo, jak w przypadku „Drugiej szansy”.

To nie pierwsza taka akcja ze strony serwisu Player.pl. W bibliotece można znaleźć materiały wyłącznie dla widzów Playera, mowa m.in. o dalszych wątkach chociażby Kuby Wojewódzkiego, czy też domówka Iron Majdan lub Azja Express.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: