Chili TVNews

50 zł na filmy i seriale w serwisie Chili. Mamy dla Was voucher!

Platforma Chili przygotowała promocję dla wszystkich użytkowników, którzy przy formularzu promocyjnym wpiszą specjalny kod o wartości 50 zł.

Trwa promocja dla nowych i obecnych użytkowników platformy Chili. Wszyscy, którzy wpiszą specjalny kod, będą mogli skorzystać z vouchera o wysokości 50 zł. Chili w ostatnim czasie zmienił swój serwis, urozmaicił oferty oraz uruchomił sklep z filmowymi gadżetami, o czym szerzej pisaliśmy pod TYM adresem. Użytkownicy mają teraz niemałą okazję, aby przetestować odnowioną platformę Chili.com.

50 zł na filmy i seriale w serwisie Chili.com – KOD: chililiveyourmovie

Nie potwierdziliśmy do kiedy potrwa promocja i czy jest limit dostępnych kodów. Dlatego warto pośpieszyć się i skorzystać z okazji jeszcze dziś. Wystarczy wejść na specjalną stronę TUTAJ i wpisać ten kod. Następnie należy zalogować się na obecne konto lub zarejestrować nowe. Warto dodać, że jeśli posiadacie już promocyjne złotówki, to wówczas zastąpicie je obecną promocją w wysokości 50 zł. A zatem lepiej wykorzystajcie obecne środki promocyjne, by móc zrealizować powyższą ofertę.

Na co przeznaczyć promocyjne środki?

Wbrew pozorom, za specjalne środki pieniężne można wypożyczyć naprawdę kilka dobrych filmów. Redakcja VODnews.pl przygotowała propozycje paczek o zbliżonej wartości promocyjnej.

Aktualizacja 13:40

W ramach promocyjnych środków pieniężnych można wypożyczyć tylko filmy z TEGO katalogu. To wciąż bardzo dobra okazja do nadrobienia nieobejrzanych produkcji.

Dostępne filmy, o których pisaliśmy wcześniej:

Nowości na platformie Chili

Kino dla całej rodziny

Superbohaterowie w akcji

Kosmiczna jazda bez trzymanki

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: