IPLANewsPlayerTVP VOD

#zostanwdomu i oglądaj legalnie VOD

IPLA, Player i TVP VOD wspólnie dziękują, że zostajemy w domu i oglądamy legalny kontent VOD. Akcję zorganizował Stowarzyszenie Sygnał.

„Dziękujemy, że #zostaliściewdomu i oglądacie legalne VoD” – tak czołowe polskie platformy IPLA, Player oraz TVP VOD chcą podziękować wszystkim w szczególnym okresie kwarantanny. Podziękowania kierowane są do użytkowników wybierających legalne serwisy VOD i za ich pośrednictwem oglądają filmy, seriale, koncerty i inne treści audiowizualne. Akcję organizuje Stowarzyszenie Sygnał.

#zostanwdomu i oglądaj polskie serwisy VOD: IPLA, Player oraz TVP VOD

W czasach zamkniętych kin, teatrów, sal koncertowych i innych miejsc rozrywki konsumowanie kultury w dużej mierze przeniosło się do Internetu. Oferta serwisów VoD nigdy nie była tak atrakcyjna. Do sieci trafiają produkcje filmowe zaraz po ich kinowej premierze lub nawet takie, które ze względu na kwarantannę nigdy nie trafiły do kin! Legalne platformy VoD to obecnie najlepsza, uczciwa i bezpieczna alternatywa dla wszystkich, którzy są zmuszeni do pozostania w domu.

Przy okazji komunikatów chcielibyśmy przypomnieć, że wybierając legalne źródła wspieramy polską kulturę i polskich twórców. Jest to szczególnie ważne w sytuacji w jakiej znaleźliśmy się obecnie. Legalne źródła to także gwarancja bezpieczeństwa dla odbiorców. Korzystając ze sprawdzonych źródeł nie narażamy się na ataki ze strony szkodliwego oprogramowania, wyłudzenia danych osobowych czy pieniędzy mówi Anna Słoboda, wiceprezes Stowarzyszenia Sygnał.

Dziękujemy, że #zostaliściewdomu i oglądacie legalne VoD

IPLA, Player i TVP VOD we wspólnej akcji #zostanwdomu
IPLA, Player i TVP VOD we wspólnej akcji #zostanwdomu

Trendy w popularnych wyszukiwarkach w 2019 r. wskazały mniejsze zainteresowanie pirackimi treściami wideo wśród polskich użytkowników Internetu. Na to zjawisko wpływają zarówno szerszy dostęp do legalnych źródeł, wzrost oczekiwań co do jakości usługi, jak i coraz większa świadomość Internautów. Stąd też podziękowania dla tych, którzy zostali w domu i wybrali oglądanie legalnego VoD.

Szczegóły akcji dostępne są pod adresem Stowarzyszenia Sygnału.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!