News

Zbliża się konferencja VideoWars by ScreenLovers o TV, VOD i e-wideo

Już w listopadzie odbędzie się najprawdopodobniej najlepsza konferencja o wideo i TV. VideoWars by ScreenLovers 3. VODnews.pl został patronem medialnym.

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń dla wszystkich interesantów telewizji, serwisów VoD i trendów wideo w sieci. Konferencja branżowa VideoWars by Screenlovers już po raz trzeci odbędzie się w Warszawie i skupi wokół siebie najlepszych specjalistów w telewizji i digital, a także marketerów. Portal VODnews.pl został partonem medialnym spotkania, które odbędzie się w listopadzie.

VideoWars by ScreenLovers 3 – co w ramówce?

Przed rozpoczęciem konferencji, na scenie wystąpią standardowo założyciele ScreenLovers, czyli Joanna Nowakowska i Wojciech Kowalczyk. W trzeciej edycji, para specjalistów skupi się na multiscreeningu, w tym o rokujących technologiach pozwalających na oglądaniu na różnych urządzeniach.

Podczas trzeciego spotkania dowiemy się m.in. o:

  • trendach programowych na rynku wideo i najbardziej obiecujących formatach ze świata,
  • potencjale eksportowym polskich formatów TV,
  • duopolu w TV i digital oraz jego konsekwencjach dla losu agencji mediowych,
  • ewolucji rynku płatnych treści i wpływie SVOD na biznes operatorów,
  • zmieniającej się roli audytorów mediowych,
  • rokujących technologiach na rynku wideo.

Podczas konferencji o formatach telewizyjnych i o tym, co aktualnie się ogląda opowie producent telewizyjny Maciej Kubicki oraz scenarzysta serialowy Marcin Kubawski. Uczestnicy spotkania będą mogli poznać jako pierwsi wyniki badania Projekt Cyfrowizja IV agencji Wavemaker, czyli o czasach sVOD. Mowa o serwisach VoD opartych o model subskrypcyjny, czyli np. Netflix, Showmax czy HBO GO.

Na spotkaniu zrzeszających specjalistów telewizyjnych będą omawiane także tematy powiązane z marketingiem i z reklamami. O sile wideo kampanii w sieci i w telewizji. A także o tym, jakie formaty wideo najlepiej wyemitować w tradycyjnej telewizji, a jakie przerzucić do internetu.

Konferencja VideoWars by Screenlovers 3 odbędzie się już 15 listopada w warszawskim Kinie Elektronik. Szczegóły wydarzenia i zakup biletów odbywa się na oficjalnej stronie pod TYM adresem. Przypominamy, że serwis VODnews.pl patronuje omawiane wydarzenie.

ScreenLovers powstał z myślą o fachowcach z rynku mediów i reklamy

ScreenLovers to serwis o telewizji i VOD w Polsce. Powstał z myślą o fachowcach z rynku mediów i reklamy poszukujących specjalistycznej wiedzy na temat multiscreen. Na ScreenLovers prezentowane są oryginalne tematy, unikalne dane, pogłębione analizy i odważna dyskusja z branżowymi mitami.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!