NewsPromocje VODShowMax

Showmax za darmo w promocji firmy kurierskiej DHL

Wystarczy zamówić paczkę z odbiorem w sklepach Żabka lub Fresh Market. Do zgarnięcia są kody do platformy Showmax na 30 dni.

Klienci firmy kurierskiej DHL zamawiający przesyłkę do wybranych sklepów Żabka lub Fresh Market mogą liczyć na specjalny voucher do platformy Showmax. Promocja potrwa tylko przez dwa tygodnie w terminie 11-24 lipca br. Choć firma zastrzega sobie prawo do zmiany terminu, gdy zapas voucherów zostanie wyczerpany.

W jaki sposób otrzymać darmowy dostęp do Showmaxa?

Voucher umożliwiający oglądanie Showmax przez 30 dni za darmo zostanie przyznany każdemu uczestnikowi promocji, który w trakcie jej trwania odbierze przesyłkę w punkcie DHL Parcel w Żabce lub FreshMarket, a następnie wypełni formularz na tej stronie.

Istotną kwestią jest fakt, że przesyłka powinna zostać nadana za pomocą DHL Parcel. Jeżeli paczka zostanie wysłana z standardową opcją, jest możliwość przekierowania jej do konkretnego punktu sklepowego. W tym celu należy przekierować paczkę poprzez stronę znajdującą się pod TYM adresem.

Aby otrzymać specjalny kod, należy zarejestrować przesyłkę w specjalnym formularzu na oficjalnej stronie promocyjnej dostępnej pod TYM adresem. Aby dokończyć rejestrację, należy podać numer przesyłki. Otrzymane kody można aktywować maksymalnie do 25 lipca br.

Jeden klient może skorzystać z promocji wielokrotnie, ale aktywować można tylko raz na tym samym koncie Showmaxa. A zatem, przy skorzystaniu z kolejnych kodów, należy zarejestrować nowe konto lub podzielić się voucherem z najbliższymi.

Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!