Biblioteka VODNewsPlayerSport VOD

„Zakup kontrolowany za granicą” tylko w serwisie Player

Adam Kornacki w programie „Zakup kontrolowany” pokaże jak bezpiecznie kupować samochody zagranicą. Nowe odcinki w ofercie MotorTrend na platformie Player.

MotorTrend pokaże swoim subskrybentom rozszerzoną wersję programu „Zakup kontrolowany”. Specjalnie dla serwisu Player, Adam Kornacki i jego ekipa przemierzy zagraniczne rynki, gdzie przymierzą się do bezpiecznego zakupu samochodu. Twórcy programu „Zakup kontrolowany” od wielu sezonów z sukcesami pomagają klientom znaleźć wymarzone auto na trudnym polskim rynku samochodowym.

Teraz podejmują kolejne wyzwanie! Tym razem poszukają najlepszych okazji w Niemczech, Holandii, Włoszech i USA. Nowy program „Zakup kontrolowany za granicą” wyłącznie w kolekcji MotorTrend, tylko w Playerze.

Zwiastun programu „Zakup kontrolowany zagranicą” w serwisie Player

Polacy kochają ściągać samochody z zagranicznych rynków

Znany ekspert i dziennikarz motoryzacyjny TVN Turbo, Adam Kornacki, odwiedzi cztery rynki, z których Polacy lubią ściągać samochody. Na początku pojedzie do Niemiec, gdzie pomoże Patrykowi znaleźć wyjątkowego youngtimera. Klientowi zależy na tym, aby auto było wyprodukowane przed 1994 rokiem. Ma na to przeznaczone około 2000 Euro. Czy nabywca znajdzie na Zachodzie swoje wymarzone auto? Wśród propozycji pojawią się Audii 100, Mercedes W124 czy Volkswagen Golf 3 w limitowanej wersji Pink Floyd.

W kolejnych odcinkach Adam odwiedzi także Holandię, Włochy i USA. Jak skutecznie zweryfikować historię pojazdu na rynku holenderskim? Jakie perełki motoryzacyjne kryją Włochy? Na co trzeba uważać, sprowadzając samochód ze Stanów? Odpowiedzi na te i inne pytania już w grudniu tylko na player.pl, w kolekcji MotorTrend.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL