NewsPlayerSport VOD

MotorTrend już zadebiutował w serwisie Player. Co w ofercie?

Serwis motoryzacyjny z najlepszymi treściami wideo MotorTrend jest już dostępny w Polsce. Amerykańska marka debiutuje jako subserwis w Player.pl

Już dziś widzowie serwisu Player mogą oglądać nowe treści pod szyldem MotorTrend. Amerykański serwis został uruchomiony w Polsce za sprawą TVN Discovery. Materiały debiutujące w bibliotece Playera zawierają tematykę motoryzacyjną, a w niej znane i cenione programy z anteny TVN Turbo. Do dyspozycji będą także treści wideo produkowane na rynkach amerykańskim, brytyjskim i niemieckim. Wybrane programy dostępne są w serwisie MotorTrend na wyłączność.

MotorTrend w serwisie Player.pl. Pierwsze programy motoryzacyjne do zobaczenia już od 2 października

Platforma Player ze względu na swoje pierwsze zastosowanie (TVN Player), jest spostrzegana jako kobieta z większego miasta. Jest to podyktowane popularnymi programami i serialami, które produkuje stacja TVN. To własnie te treści wideo są głównie oglądane przez kobiety. Na specjalnym wydarzeniu motoryzacyjnym dla dziennikarzy, Maciej Gozdowski – dyrektor serwisu Player – opowiedział o wsparciu dla męskiej widowni. MotorTrend ma być odpowiedzią na zapotrzebowanie dla męskiej części użytkowników, którzy coraz częściej mogą znaleźć treści właśnie dla siebie. Wychodząc oczywiście od programów z stacji TVN Turbo, przez popularne treści produkowane dla Discovery.

W rozmowie z serwisem VODnews.pl, przedstawiciele TVN Discovery podkreślili, że liczą na sukces MotorTrend i w związku z tym, będą inwestować w unikalny kontent. Oznacza to, że jeszcze w grudniu pojawią się nowe, lokalne produkcje dostępne tylko w motoryzacyjnej części biblioteki.

Popularne treści TVN Turbo i Discovery także w serwisie MotorTrend

MotorTrend jest komunikowany jako oddzielny serwis, który będzie pracował na swój własny wizerunek. Materiały wideo zostały jednak udostępnione na platformie Player, ale specjalna zakładka jest traktowana jako subserwis.

Aktualnie widzowie mają do dyspozycji programy motoryzacyjne zrealizowane na rynku amerykańskim, brytyjskim czy niemieckim. Nie zabraknie także treści lokalnych z anten TVN Turbo, Discovery Channel czy DTX. Użytkownicy będą mogli oglądać poradniki, w tym samodzielne naprawy samochodów, tuningi, czy odpowiedni wybór i zakup wymarzonego pojazdu. W serwisie udostępniane będą również treści stricte rozrywkowe, omawiane będą m.in. nietypowe auta, nowinki ze świata motoryzacji czy off-road. Nie zabraknie również konkretnej rozrywki dla mężczyzny, czyli wyścigi.

Pod marką MotorTrend obejrzymy takie programy jak „Drift This. Latanie bokiem„, „Ignition. Gaz do dechy” czy „King of Crash. Hardkorowe zawody„. Użytkownicy już teraz zobaczą także „Best Driver’s Car„, „Head 2 Head” czy nietypową odsłonę jazdy „Epic Drives„. Na warsztacie MotorTrend zobaczyć można także treści TVN Turbo. Mowa o popularnych tytułach takich jak „Zakup kontrolowany„, „Klimek kontra Duda„, „One Man Show” oraz „Debeściaki„. W bibliotece znaleźć można również treści Discovery, m.in. „Odjazdowe bryki braci Collins„, „For the Love of Cars„, „Wheeler Dealers” czy „Ciężarówką przez Wietnam„.

MotorTrend w pakiecie START za 10 zł na 30 dni. W ofercie także kanały TVN, TVN 7, TTV oraz seriale i programy bez reklam

Player wzbogaca swój pakiet START o treści serwisu MotorTrend. Oznacza to, że w cenie 10 zł na 30 dni, użytkownicy otrzymuje nowe treści motoryzacyjne. Oprócz tego, widzowie mogą liczyć na wyłączenie reklam przy wszystkich materiałach wideo, a także na przedpremierowe odcinki seriali, w tym także „Chyłka”. W ofercie znaleźć można również kanały telewizyjne nadające na żywo, w tym TVN, TVN7 i TTV.

Przedstawiciele TVN Discovery w relacji dla VODnews.pl potwierdzają, że już trwają zdjęcia do lokalnych programów na potrzeby MotorTrend. Pojawi się specjalna odsłona programu „Zakup kontrolowany za granicą” z Adamem Kornackim. Jeszcze w tym roku zobaczymy również „Revolution” o rozwoju motoryzacyjnym w dzisiejszych czasach (lub w niedalekiej przyszłości).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!