NewsShowMax

„Zacisze” nową etiudą dla Showmaxa. Znamy datę premiery (zwiastun)

Showmax zapowiada kolejną, polską etiudę zrealizowaną na potrzeby platformy VOD. Prezentujemy zwiastun i szczegóły nowej produkcji.

Serwis VOD zapowiada kolejną, lokalną produkcję i tym razem bardziej mroczniejszą od etiudy Wojciecha Smarzowskiego. „Zacisze” to opowieść o rodzinnych wakacjach, które przerodził się w prawdziwy horror. W rolach głównych zobaczymy Iwonę Wszołkównę i Piotra Cyrwusa.

To miały być zwykłe, rodzinne wakacje, a zamieniły się w prawdziwy horror. Przed Wami trailer etiudy „Zacisze”, w której Iwona Wszołkówna i Piotr Cyrwus pokazują swoje nieznane oblicza.

Najnowszą etiudę wyreżyserował Bartosz M. Kowalski (m..in Plac Zabaw). Z kolei Iwona Wszołkówna wystąpiła już we wcześniejszej etiudzie „Ksiądz” Wojciecha Smarzowskiego.Towarzyszyć jej będzie Piotr Cyrwus znany m.in z serialu „Klan” oraz z wielu ról teatralnych.

Zwiastun nowej etiudy „Zacisze” dla platformy Showmax

Krótka zapowiedź przedstawia rodzinną podróż podczas wakacyjnego urlopu. Małżeństwo nie jest jednak świadome tego, co ich czeka. Jedno jest pewno – na pewno nie zapomną tego do końca ich życia. Sielanka rodziny zamieni się bowiem w prawdziwy horror. Jak widzimy w powyższym zwiastunie, klimat etiudy jest nieco mroczniejszy od pozostałych, zrealizowanych dla platformy Showmax. Premiera jest zaplanowana na 1 sierpnia.

Przypominamy, iż platforma planuje realizację serialu, jako kontynuację filmu „Botoks”. Nowa produkcja Patryka Vegi wkrótce wejdzie do kin. Showmax konsekwentnie prowadzi strategię budowania biblioteki poprzez treści lokalne. W planach jest kontynuacja „Ucha prezesa”, a także nowe seriale fabularne. Sprawdź szczegóły TUTAJ. Serwis VOD we współpracy z siecią telekomunikacyjną Play przygotowała promocję, w ramach której klienci operatora Play mogą korzystać z Showmaxa za darmo przez 12 miesięcy. O promocji pisaliśmy na łamach serwisu VODnews.pl.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: