NewsShowMax

„Zacisze” nową etiudą dla Showmaxa. Znamy datę premiery (zwiastun)

Showmax zapowiada kolejną, polską etiudę zrealizowaną na potrzeby platformy VOD. Prezentujemy zwiastun i szczegóły nowej produkcji.

Serwis VOD zapowiada kolejną, lokalną produkcję i tym razem bardziej mroczniejszą od etiudy Wojciecha Smarzowskiego. „Zacisze” to opowieść o rodzinnych wakacjach, które przerodził się w prawdziwy horror. W rolach głównych zobaczymy Iwonę Wszołkównę i Piotra Cyrwusa.

To miały być zwykłe, rodzinne wakacje, a zamieniły się w prawdziwy horror. Przed Wami trailer etiudy „Zacisze”, w której Iwona Wszołkówna i Piotr Cyrwus pokazują swoje nieznane oblicza.

Najnowszą etiudę wyreżyserował Bartosz M. Kowalski (m..in Plac Zabaw). Z kolei Iwona Wszołkówna wystąpiła już we wcześniejszej etiudzie „Ksiądz” Wojciecha Smarzowskiego.Towarzyszyć jej będzie Piotr Cyrwus znany m.in z serialu „Klan” oraz z wielu ról teatralnych.

Zwiastun nowej etiudy „Zacisze” dla platformy Showmax

Krótka zapowiedź przedstawia rodzinną podróż podczas wakacyjnego urlopu. Małżeństwo nie jest jednak świadome tego, co ich czeka. Jedno jest pewno – na pewno nie zapomną tego do końca ich życia. Sielanka rodziny zamieni się bowiem w prawdziwy horror. Jak widzimy w powyższym zwiastunie, klimat etiudy jest nieco mroczniejszy od pozostałych, zrealizowanych dla platformy Showmax. Premiera jest zaplanowana na 1 sierpnia.

Przypominamy, iż platforma planuje realizację serialu, jako kontynuację filmu „Botoks”. Nowa produkcja Patryka Vegi wkrótce wejdzie do kin. Showmax konsekwentnie prowadzi strategię budowania biblioteki poprzez treści lokalne. W planach jest kontynuacja „Ucha prezesa”, a także nowe seriale fabularne. Sprawdź szczegóły TUTAJ. Serwis VOD we współpracy z siecią telekomunikacyjną Play przygotowała promocję, w ramach której klienci operatora Play mogą korzystać z Showmaxa za darmo przez 12 miesięcy. O promocji pisaliśmy na łamach serwisu VODnews.pl.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL