Bajki VODKino ŚwiatNews

Zachwycająca wizualnie animacja „Duża ryba i Begonia” w serwisach VoD

W serwisach VoD pojawił się przepiękna chińska animacja o miłości, przyjaźni i poświęceniu. „Duża ryba i Begonia” to baśń, którą trzeba zobaczyć!

Zachwycająca wizualnie chińska animacja „Duża ryba i Begonia” jest już dostępna w polskich serwisach VoD. Krytycy filmowi nie mogą przestać się dziwić temu, jak wyjątkowo została stworzona animacja. Peter Sobczyński z RogerEbert po obejrzeniu filmu, stwierdził, że wizualizacja zapiera dech w piersiach. Z kolei Ewelina Sikorska z Paradoksu wspomniała o przepięknej i mądrej baśni. „Wspaniała opowieść o poświęceniu, miłości i przyjaźni” – wtóruje krytykom Roger Żochowski (PPE).

„Duża ryba i Begonia” – zwiastun

Animacja określana chińską odpowiedzią na produkcje Studia Ghibli. „Duża ryba i begonia” to oszałamiająca wizualnie historia osadzona w świecie chińskich legend i folkloru. Niezwykła opowieść o dorastaniu, poświęceniu, miłości, a także metafizyczna wizja natury życia i śmierci. Film szturmem zdobył lokalne kina i zarobił ponad 90 milionów dolarów, stając się drugą najbardziej kasową animacją w historii chińskiej kinematografii.

Chun żyje w mistycznej krainie zamieszkałej przez magiczne istoty. Gdy kończy szesnaście lat zostaje przeniesiona do świata ludzi, gdzie pod postacią czerwonego delfina musi spędzić siedem dni. Nowa rzeczywistość okazuje się pełna niebezpieczeństw. Od śmierci ratuje ją młody chłopak, który niestety sam traci życie. Chun za wszelka cenę postanawia przywrócić chłopca do świata żywych.

Szczegóły premiery w serwisach VOD

  • Premiera VOD: 25 listopada 2018
  • Gatunek: Animacja, Fantasy, Przygodowy
  • Produkcja: Chiny 2016
  • Reżyseria: Xuan Liang, Chun Zhang
  • Scenariusz: Xuan Liang
  • Obsada: Guanlin Ji, Shangqing Su, Timmy Xu, Shulan Pan,
    Yuanyuan Zhang, Jiu’er, Lifang Xue, Ketsu

Film w promocyjnej cenie można zamówić w serwisie VoD.pl już od 4,95 zł – płatne przy pomocy VISA Checkout. Szczegóły znajdują się pod TYM adresem. Produkcja jest dostępna także m.in. na platformie Player.pl.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!