NewsYouTube
Popularne

YouTube Red bliżej Polski. Co zaoferuje Google?

Uspokajamy naszych czytelników, bynajmniej nie mamy na myśli serwisu dla dorosłych. Płatna strefa YouTube Red być może wkrótce wejdzie do Polski.

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem polscy użytkownicy zyskają możliwość skorzystania z płatnej strefy YouTube’a, a dokładniej ujmując, z platformy YouTube Red. Strona główna została spolszczona, przez chwile istniała możliwość subskrypcji, a do tego wybrane materiały z YouTube Origjnals posiadają polskie napisy.

YouTube Red nareszcie po polsku. Kiedy oficjalny start?

Oficjalna strona YouTube Red jest w pełni spolszczona. Choć przez chwilę można było aktywować usługę, to na ten moment taka możliwość jest nieaktualna. Niemniej, można spodziewać się, że w naszym kraju płatna strefa YouTube’a nareszcie będzie dostępna.

YouTube Red przez chwilę można było aktywować
YouTube Red przez chwilę można było aktywować

Platforma oferuje przede wszystkim oryginalne treści VoD, ale w ramach pakietu dostępne są także dodatkowe opcje, takie jak: muzyka bez przerw, brak reklam przy materiałach oraz możliwość oglądania offline.

Wybrane materiały z YouTube Originals już po polsku

YouTube Orignals już po polsku
YouTube Orignals już po polsku

Wybrane materiały z YouTube Originals są dostępne za darmo dla wszystkich użytkowników. Część z oryginalnych tytułów posiadają już polski akcent w postaci napisów. Mowa m.in o serialu „Foursome” o licealistach czy program „Mind Field„.

Treści dostępne po polsku w serwisie YouTube Red Originals:

a) Produkcje komediowe

 • Foursome – dwa sezony są dostępne z polskimi napisami. Z kolei najnowsza, trzecia seria nie ma jeszcze wgranego polskiego akcentu.
 • Bad Internet – 11 odcinków po polsku, w produkcji widzimy niedaleką przyszłość, gdzie ludzkość jest podzielona na grupy ustalone przez aplikację quizową.
 • Rhett & Link’s Buddy System – 9 odcinków jest dostępnych z napisami. W serwisie jest także drugi sezon, ale na razie bez polskiego akcentu.
 • Single By 30 – szkolni przyjaciele założyli się, że jeśli do 30-tki nie będą mieli własnej rodziny, to postanowią się pobrać. Za darmo dostępnych jest 8 odcinków.
 • Sing It! – niecodzienny konkurs muzyczny, dla użytkowników bez subskrypcji czeka 10 odcinków z napisami.
 • Run, BIGBANG Scout! – skauci atakują, czyli kolejne materiały z humorem, tym razem z siedmioma odcinkami i z napisami.b) Produkcje sci-fi/fantasy

 • The Paranormal Action Squad – animacja, dla darmowych kont dostępnych jest 8 odcinków.
 • Escape the Night – dostępny z polskimi napisami, ale niedostępny dla bezpłatnych kont.

c) Produkcje familijne

 • Hyperlinked – serial dla młodzieży dotykający wątki cyber-społeczne.
 • DanTDM Creates A Big Scene – bez subskrypcji dostępnych jest 6 odcinków.
 • Fruit Ninja Frenzy Force – kojarzycie grę mobilną Fruit Ninja? Zatem macie okazję obejrzeć również serial animowany.
 • Kings of Atlantis – kolejna animacja z kategorii „Familijne”. Dla polskich widzów dostępnych jest aż 13 odcinków.

Biblioteka materiałów z polskimi napisami stale się poszerza. Docelowo zapewne wszystkie materiały dla polskich subskrybentów będą w pełni przystosowane. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy YouTube Red będzie dostępny dla polskich użytkowników. Zapytaliśmy się w polskim oddziale Google’a, ale na razie nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL