IPLANews

Wszystkie odcinki „Opowiem ci o zbrodni” online w IPLI

Wszystkie odcinki programu „Opowiem ci o zbrodni” będzie można obejrzeć bezpłatnie w IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej.

W najnowszej 6-odcinkowej produkcji kanału Crime+Investigation Polsat najpopularniejsi polscy autorzy kryminałów opowiedzą o zbrodniach, którymi żyła cała Polska. Każdy z pisarzy przedstawi wybraną przez siebie potworną sprawę na podstawie prawdziwych akt.

Program kanału Crime+Investigation Polsat „Opowiem Ci o zbrodni” już w IPLI

W IPLI można już znaleźć pierwszy odcinek serialu, a każdy kolejny będzie się pojawiał w serwisach co tydzień i będzie dostępny przez 14 dni. Wszyscy fani opowieści kryminalnych będą mogli zobaczyć program bezpłatnie. Kto wystąpi w programie? Najlepsi polscy pisarze powieści kryminalnych: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz oraz Marta Guzowska. A także Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Katarzyna Puzyńska. W programie przedstawią widzom 6 potwornych zbrodni i ludzkich tragedii, które wydarzyły się naprawdę.

Historie będą kompilacją filmu dokumentalnego (prawdziwe akta, zdjęcia ze śledztwa, dokumenty z oględzin, wizje lokalne) i fabularyzowanej opowieści telewizyjnej wykorzystującej najnowocześniejsze formy realizacji i osobistej narracji pisarza.

Prowadzący program to autorzy popularnych powieści kryminalnych

Prowadzący – autorzy będą posługiwać się językiem, do którego przyzwyczaili swoich czytelników, lecz teraz skonfrontują się z przestrzenią telewizyjną i na podstawie akt spraw opowiedzą widzom gdzie, kiedy i dlaczego doszło do morderstwa. Każdy z autorów lub − w przypadku małżeństwa Kuźmińskich – duet opowie wybraną przez siebie mrożącą krew żyłach historię z różnych perspektyw: ofiary, sprawcy, okoliczności, motywu, narzędzia zbrodni.

„Opowiem ci o zbrodni” to pierwszy taki format w polskiej telewizji, w którym historie kryminalne pokazywane będą inaczej niż dotychczas realizowane programy o tej tematyce. Projektowi towarzyszy książka oraz audiobook.

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także na urządzeniach Smart TV.

Ponadto mają możliwość kontynuowania oglądania materiału na innym urządzeniu (opcja Oglądaj dalej) i mogą wygodnie przełączać się między nimi. IPLA proponuje też treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji i systemowi rekomendacji.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!