IPLANews

Wszystkie odcinki „Opowiem ci o zbrodni” online w IPLI

Wszystkie odcinki programu „Opowiem ci o zbrodni” będzie można obejrzeć bezpłatnie w IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej.

W najnowszej 6-odcinkowej produkcji kanału Crime+Investigation Polsat najpopularniejsi polscy autorzy kryminałów opowiedzą o zbrodniach, którymi żyła cała Polska. Każdy z pisarzy przedstawi wybraną przez siebie potworną sprawę na podstawie prawdziwych akt.

Program kanału Crime+Investigation Polsat „Opowiem Ci o zbrodni” już w IPLI

W IPLI można już znaleźć pierwszy odcinek serialu, a każdy kolejny będzie się pojawiał w serwisach co tydzień i będzie dostępny przez 14 dni. Wszyscy fani opowieści kryminalnych będą mogli zobaczyć program bezpłatnie. Kto wystąpi w programie? Najlepsi polscy pisarze powieści kryminalnych: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz oraz Marta Guzowska. A także Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Katarzyna Puzyńska. W programie przedstawią widzom 6 potwornych zbrodni i ludzkich tragedii, które wydarzyły się naprawdę.

Historie będą kompilacją filmu dokumentalnego (prawdziwe akta, zdjęcia ze śledztwa, dokumenty z oględzin, wizje lokalne) i fabularyzowanej opowieści telewizyjnej wykorzystującej najnowocześniejsze formy realizacji i osobistej narracji pisarza.

Prowadzący program to autorzy popularnych powieści kryminalnych

Prowadzący – autorzy będą posługiwać się językiem, do którego przyzwyczaili swoich czytelników, lecz teraz skonfrontują się z przestrzenią telewizyjną i na podstawie akt spraw opowiedzą widzom gdzie, kiedy i dlaczego doszło do morderstwa. Każdy z autorów lub − w przypadku małżeństwa Kuźmińskich – duet opowie wybraną przez siebie mrożącą krew żyłach historię z różnych perspektyw: ofiary, sprawcy, okoliczności, motywu, narzędzia zbrodni.

„Opowiem ci o zbrodni” to pierwszy taki format w polskiej telewizji, w którym historie kryminalne pokazywane będą inaczej niż dotychczas realizowane programy o tej tematyce. Projektowi towarzyszy książka oraz audiobook.

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także na urządzeniach Smart TV.

Ponadto mają możliwość kontynuowania oglądania materiału na innym urządzeniu (opcja Oglądaj dalej) i mogą wygodnie przełączać się między nimi. IPLA proponuje też treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji i systemowi rekomendacji.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sprawdź także

Close
Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: