News

„Bardzo ważna sprawa” nowym programem w telewizji wPolsce.pl (wideo)

W czerwcu zadebiutowała internetowa telewizja wPolsce.pl z ponad 70 tys. unikalnymi użytkownikami. Wkrótce nowy program „Bardzo ważna sprawa”.

W planach twórców telewizji online wPolsce.pl jest zadebiutowanie w sieci kablowych i na platformach satelitarnych. Platforma wystartowała w połowie czerwca, pod koniec miesiąca serwis odwiedziło ponad 70 tys. unikalnych użytkowników. Od lipca serwis odnotowuje niewielkie spadki, ale trend ten ma się odwrócić za sprawą nowego programu z udziałem Piotra Barełkowskiego.

„Bardzo ważna sprawa” nowym programem w telewizji wPolsce.pl. Prowadzącym Piotr Barełkowski – Szef Telewizji Polskiej 24

Jest to autorski program publicystyczny Piotra Barełkowskiego, obecnie także Szefa Telewizji Polskiej 24. „Bardzo ważna sprawa” jak sam tytuł wskazuje, będzie programem omawiającym najważniejsze wydarzenia w kraju. Warto dodać, że Barełkowski współpracuje również przy rozwoju ramówki dla platformy wPolsce.pl.

Pilotowy odcinek został wyemitowany w miniony poniedziałek. W testowej wersji, prowadzący Piotr Barełkowski rozmawiał z gośćmi na temat wynagrodzeń. Do studia zaproszono Lekszka Samborskiego oraz Piotra Szumlewicza. Jak donosi serwis Wirtualne Media, w programie będą prowadzone dyskusje o różnych sprawach, takich jak gospodarka, społeczność czy historia.

Twórcy internetowej telewizji poinformowali media, iż we wrześniu zostaną wyemitowane kolejne odcinki – tym razem nadawane będą na żywo. Dyskusje na bardzo ważne sprawy będą omawiane każdego tygodnia.

Piotr Barełkowski współpracuje z internetową telewizją także przy budowaniu ramówki jesiennej br. W serwisie wkrótce pojawi się 6 godzin własnych programów, z kolei w styczniu pojawią się kolejne autorskie produkcje.

wPolsce.pl to projekt braci Karnowskich, którzy w czerwcu br. rozpoczęli nadawanie w sieci. Przypominamy, że tygodnik „W sieci” i serwis internetowy wPolityce.pl należą do tych samych właścicieli. Media wykorzystywane są do autopromocji telewizji wPolsce.pl. Podczas startu internetowego projektu, na widzów czekały programy publicystyczne „Poranna rozmowa” oraz „Wywiad gospodarczy”. Wśród prowadzących znaleźli się znani publicyści z tygodnika „W Sieci” i z portalu wPolityce.pl. Mowa m.in. o braciach Jacku i Michale Karnowskich, a także o Konradzie Kołodziejskim, Dorocie Łosiewicz, Marku Pyzie czy Marcinie Wikło.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL