NewsVoD

Wojciech Szczęsny został stażystą w Onecie. Rusza „Prosto w Szczenę”

Piłkarz Wojciech Szczęsny wraz z Łukaszem Wiśniowskim będą prowadzić nowy program Onetu „Prosto w Szczenę”. Wkrótce odcinki w serwisie VOD.pl.

Z jeden najbardziej znanych bramkarzy nie tylko w Polsce – Wojciech Szczęsny – pojawi się w nowym programie „Prosto w Szczenę” dla Onetu. W jesiennej ramówce, piłkarz zadebiutuje u boku Łukasza Wiśniowskiego i będzie współprowadzić program dla fanów sportu, choć nie tylko.

Wojciech Szczęsny stażystą w Onecie. O co chodzi?

Podczas konferencji prasowej dotyczącej ramówki jesiennej, Wiśniowski w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem zażartował, że Szczęsny przymierza się do nowej roli, gdy zakończy swoją piłkarską karierę. Jak się okazuje, bramkarz pali się do dziennikarstwa, gdzie mógłby prowadzić programy telewizyjne (bądź internetowe). Szczęsny na swoim koncie ma już kilka audycji, w tym program realizowany specjalnie dla klubu Arsenału, gdzie zapraszał do programu „Szczesny Vs.” znanych piłkarzy i mierzyli się w dziwnych rywalizacjach z piłką w roli głównej.

Łukasz Wiśniowski w rozmowie dodał także, że współpraca z Wojtkiem jest bardzo dobra. Piłkarz został odebrany przez współprowadzącego jako kreatywny i zabawny.

Udział Szczęsnego w projekcie, to w pewnym sensie praktyka w Onecie. Po zakończonej karierze, bramkarz będzie mógł dalej rozwijać swoje zdolności dziennikarskie, które zapoczątkuje właśnie w tym portalu.

„Prosto w Szczenę” już jesienią w serwisie VOD

Program jest autorskim projektem duetu piłkarsko-dziennikarskiego Wojciech Szczęsny – Łukasz Wiśniowski.

Współprowadzący w dowcipny sposób komentują bieżące wydarzenia ze świata piłki, a także opowiadają historie z piłkarskich szatni, zdradzają ciekawostki z życia gwiazd reprezentacji Polski czy z największych klubów świata. W każdym z odcinków prowadzący łączą się za pomocą Skype’a lub Face Time’a z największymi osobistościami świata futbolu, prosząc ich o komentarz na omawiany temat oraz wyciągając z nich opowieści, które dotąd nie ujrzały światła dziennego lub znane były naprawdę nielicznym.

Na spotkaniu dla mediów padło nazwisko Cristiano Ronaldo, gdyż Szczęsny posiada kontakt właśnie do niego. Czy ośmielą się zadzwonić do najlepszego piłkarza na świecie?

Prezentacja programu i ramówki jesiennej jest dostępna pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL