Eleven SportsIPLANewsSport VOD

Właściciel IPLI przejął serwis ElevenSports.pl. Co to oznacza?

Grupa Cyfrowego Polsatu przejęła większościowe udziały Eleven Sports Network Ltd. Właściciel IPLI przejął także internetowy serwis ElevenSports.pl z transmisjami na żywo.

Zmiana szata graficzna oraz uzupełnienie oferty w internetowej usłudze Eleven Sports to pokłosie zmian właścicielskich. O nowościach na platformie ElevenSports.pl pisaliśmy już na łamach naszego serwisu VODnews.pl. Wówczas informowaliśmy o przeniesieniu usługi do nowego dostawcy. To było pokłosie tego, że Grupa Cyfrowego Polsatu przejęła większościowy pakiet udziału (bez 1 proc.). Wprowadzono także nową szatę graficzną i układ strony. Uzupełniono ofertę o dodatkowy kanał Eleven Sports 4.

Grupa Cyfrowy Polsat przejęła Eleven Sports. Oto co się zmieniło

Stacje telewizyjne Eleven Sports oraz internetowa usługa sportowa obecnie jest niemal w pełni w rękach Grupy Cyfrowego Polsatu. Właściciel internetowej telewizji IPLI planuje rozwój treści premium w segmencie sportowym w swoim portfolio. Wraz z przejęciem pełnych praw licencyjnych (bez 1 proc. udziału firmy), zmieniła się także platforma ElevenSports.pl.

Internetowi widzowie mogą teraz cieszyć się pełną ofertą z rodziny Eleven Sports. Mowa oczywiście o stacjach telewizyjnych Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. W ofercie w dalszym ciągu brakuje kanału w jakości Ultra HD 4K, który jest dostępny na wyłączność dla klientów nc+ i Orange TV.

Odświeżony interfejs serwisu jest już dostępny dla wszystkich zainteresowanych pod adresem elevensports.pl. Usługa dostępna jest w dalszym ciągu na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Transmisje sportowe można oglądać na żywo także za pomocą aplikacji na telewizorach z smart TV.

Eleven Sports 4 teraz także w internetowej telewizji IPLI

Na platformie IPLA dostępny jest pakiet sportowy IPLA Eleven Sports. Do tej pory, subskrybenci mogli oglądać tylko pierwsze trzy stacje Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3. Do oferty właśnie został dodany ostatni, czwarty kanał. Dzięki temu, użytkownicy IPLI mogą cieszyć się pełną ofertą w cenie 15 zł na 30 dni. Widzowie mogą skorzystać także z dedykowanych transmisji LIVE, w tym m.in. Formuła 1 czy Żużel. Najbliższą, pojedynczą transmisję LIVE można obejrzeć w IPLI już piątek (26 lipca), od godz. 17:45 w cenie 7 zł.

Dostęp do pojedynczych transmisji Formuły 1 i Żużla udostępnia IPLA
Dostęp do pojedynczych transmisji Formuły 1 i Żużla udostępnia IPLA

Szczegóły usługi oraz program telewizyjny dla kanałów Eleven Sports dostępny jest w IPLI pod TYM adresem.

Kanały Eleven Sports w internecie dostępne są również w ofertach takich serwisów jak Player, WP Pilot czy Play TV Now oraz dla klientów Magenta 1 w T-Mobile.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!