Eleven SportsNewsSport VOD

Eleven Sports z nową szatą graficzną. W ofercie pojawi się czwarty kanał

Internetowa platforma ElevenSports.pl zmienia dostawcę i odświeża swój serwis także w aplikacji mobilnej. Do oferty wchodzi kanał Eleven Sports 4.

Już od jutra, 2 lipca 2019 roku, platforma ElevenSports.pl zostanie odświeżona, zmiany będą widoczne także w aplikacji mobilnej. W internetowej subskrypcji dojdzie także czwarty kanał telewizyjny nadawany już od dłuższego czasu – Eleven Sports 4. Na ten moment, dystrybutor nie będzie udostępniał stacji z w jakości Ultra HD 4K.

Eleven Sports Online teraz z czterema kanałami telewizyjnymi

Spółka Eleven Sports Network przejmie serwis internetowy od dotychczasowego dostawcy usługi. Jest to efekt dalszej współpracy dostawcy na naszym rynku. Przypominamy, że większościowy udział Eleven Sports Sp. z o.o. posiada Zygmunt Solorz, właściciel Grupy Cyfrowego Polsatu.

W ramach nowej usługi streamingu do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3 dołączy Eleven Sports 4. Tym samym użytkownicy zyskują dostęp do pełnej oferty z sportowego portfolio firmy. Jak wynika z informacji, dotychczasowe ceny subskrypcji pozostają bez zmian. W serwisie nadal będzie dostępny pakiet: miesięczny (30 dni) za 15,90 zł, półroczny (180 dni) za 89,90 zł i roczny (365 dni) za 159 zł.

Odświeżona platforma ElevenSports.pl oraz nowy regulamin

Obecni użytkownicy posiadający aktywną subskrypcję, nadal będą mogli z niej korzystać. Jednak podczas logowania, subskrybenci zostaną poproszeni o zmianę hasła oraz o zaakceptowanie nowego regulaminu. Przy zmianach użytkownik zostanie poproszony o zaznaczenie odpowiednich zgód. Po zakończeniu czasu trwania subskrypcji, dotychczasowy użytkownik będzie musiał aktywować pakiet od nowa.

Odświeżony Eleven Sports nadal będzie dostępny na stronie internetowej elevensports.pl. Bez zmian pozostają do dyspozycji także aplikacja mobilna na smartfony i tablety. Nowa wersja platformy zostanie udostępniona również na telewizorach Samsung Smart TV.

Informacja o zmianach dostępna jest na stronie elevensports.pl oraz na kanałach social media
Informacja o zmianach dostępna jest na stronie elevensports.pl oraz na kanałach social media

Szczegółowe informacje i komentarze użytkowników można sprawdzić na oficjalnym fanpage’u na Facebooku pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!