NewsTVP VOD

Wiosenne premiery w TVP VOD wcześniej niż w TV

Serwis TVP VOD na łamach swojej platformy udostępni za darmo najnowsze odcinki na tydzień przed oficjalną premierą w telewizji.

Na platformie TVP VOD udostępniono prapremierę pierwszego odcinka najnowszej produkcji „Wojenne dziewczyny”. Serial na antenę TVP1 trafi kilka dni później, tj. 5 marca br.

Dla internetowych widzów Telewizji Publicznej, w serwisie czekają także pierwsze odcinki kontynuowanych produkcji:

  • „O mnie się nie martw” (6 seria)
  • „rodzinka.pl” (10 seria)
  • „Ojciec Mateusz” (17 seria)
  • „Komisarz Alex” (9 seria)

Użytkownicy za darmo obejrzą również telenowele takie jak „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Klan” oraz serial paradokumentalny „Na sygnale” i medyczny „Na dobre i na złe”.

Programy telewizyjne emitowane na antenach Telewizji Polskiej będą udostępniane na platformie po emisji telewizyjnej. Wśród nowości wymienia się m.in „Pierwsza randka”, „O! Polskie przeboje” i „Rodzina sama w domu”. Oprócz nowych propozycji, w serwisie będzie do zobaczenia powracające produkcje, w tym „Kocham Cię Polsko!” oraz „Bake off – Ale ciacho!”.

O wiosennych premierach u polskich dostawców informowaliśmy Was już wcześniej, przy okazji powrotu kultowego programu „Idol” w Polsacie i w IPLI. Sprawdźcie propozycję IPLI tutaj.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: