NewsTVP VOD

Wiosenne nowości Telewizji Polskiej już na platformie TVP VOD

Ruszyła wiosenna ramówka 2018 w Telewizji Polskiej. Wszystkie nowości i sprawdzone hity także w serwisie TVP VOD. Nadchodzi show „Big Music Quiz”.

Platforma TVP VOD przygotowała dla swoich użytkowników wiosenną ramówkę w oparciu o nowości i sprawdzone tytuły znane z Telewizji Polskiej. Oprócz hitów takich jak „M jak miłość” czy „Ojciec Mateusz”, w serwisie pojawią się nowe tytuły.

Nowość w TVP VOD: „Za marzenia”, „Big Music Quiz” i „Lekarze”

Wiosną do TVP VOD zawitają nowe pozycje. „Za marzenia” to serial obyczajowy-komediowy o trójce bliskich przyjaciół, którzy z młodzieńczą energią i z głowami pełnymi marzeń stają u progu dorosłego życia. W rolach głównych Maja Bohosiewicz, Anna Karczmarczyk, Piotr Nerlewski. Drugą nowością dostępną dla użytkowników serwisu jest telenowela Jedynki „Leśniczówka”. W serialu, na tle pięknej przyrody, przeplata się historia z rzeczywistością – rodzinne tajemnice nawiązują m.in. do wyjątkowej historii Polski.

Nowością wśród programów rozrywkowych w TVP VOD jest „Big Music Quiz„, w którym rywalizować ze sobą będą aktorzy, wokaliści i celebryci. Widzowie będą mogli również śledzić nowy medyczny talk-show „Lekarze„.

Sprawdzone hity: „Ojciec Mateusz”, „Rodzinka.pl” czy „M jak miłość”

Powracają kolejne sezony najpopularniejszych seriali – „Ojciec Mateusz„, „Komisarz Alex„, „Wojenne dziewczyny„, „Rodzinka.pl„, „O mnie się nie martw„, „M jak miłość„, „Barwy szczęścia„, „Na sygnale” i „Na dobre i na złe„. Po długiej przerwie powraca 6. seria sagi – opowieści o dziejach Małgosi Jantar w kolejnej części „Pensjonat nad rozlewiskiem„. Premierowe odcinki wybranych produkcji będą dostępne za darmo jeszcze przed ich emisją antenową, a kolejne odcinki z serii – odpłatnie. Na platformie TVP VOD będzie można również śledzić dalsze losy bohaterów telenoweli historycznej „Korona królów” poświęconej średniowiecznej historii Polski.

Na internautów czeka też nowa edycja „Bake off – ale ciacho!” z kolejnymi wyzwaniami dla amatorów-cukierników i rozrywkowego show „Kocham Cię, Polsko!”.

TVP VOD to również premierowe spektakle Teatru TV, nowe odcinki programu o nauce „Sonda 2„, ciekawe filmy dokumentalne, kultowe seriale i powiększający się katalog archiwalnych produkcji polskich po rekonstrukcji cyfrowej.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: