NewsPlayerSeriale VOD
Popularne

Wiosenna ramówka 2019 w serwisie Player. Poznajcie pełny program!

"Odwróceni. Ojcowie i córki", "Szóstka", "Zakochani po uszy", "Chyłka - Zaginięcie", "Diagnoza", "Kler", "Big Brother", "Starsza Pani musi fiknąć", "Kuchenne rewolucje", "MasterChef Junior", "Agent - Gwiazdy"

Platforma Player wygania zimę i wprowadza wcześniej swoją wiosenną ramówkę. Premiery pojawią się już w połowie lutego! Co do zobaczenia?

W nadchodzącej ramówce serwisu Player zobaczymy wielkiego powroty. Użytkownicy poznają dalsze losy polskiej mafii w reaktywacji serialu „Odwróceni. Ojcowie i córki„. Powróci po 11 latach także „Big Brother„, który będzie nadawany również na antenie TYN 7. Z kolei widzowie Playera będą mieli dostęp do ekskluzywnych materiałów i relacji LIVE. Wśród nowości do zobaczenia nowy serial „Szóstka” o programie łańcuchowym dla przeszczepów narządów. Nie zabraknie także nowych emocji w programie „Starsza Pani musi fiknąć” z udziałem znanych gwiazd i ich rodziców.

Użytkownicy Playera nareszcie będą mogli kontynuować dalsze losy prawnik „Chyłka – Zaginięcie„. W każdym tygodniu (od 23 lutego) będzie odkodowywany kolejny odcinek. W serialowych hitach zobaczymy także nową odsłonę „Diagnozy” z udziałem Macieja Stuhra.

Serwis VOD to także rozrywka. Dlatego tym razem nie zabraknie dziecięcych fantazji w „MasterChefie Junior„, a także za sprawą znanych osobistości w programie „Agent – Gwiazdy„. Na widzów będzie czekać również niezłomna Magda Gessler i jej „Kuchenne rewolucje„. Co jeszcze w programie? Poznajcie pełny program!

Wiosenna ramówka 2019 w serwisie Player
Wiosenna ramówka 2019 w serwisie Player

Zwiastun gwiazd TVNu – wszystkie produkcje będą dostępne także w serwisie Player

Nowe seriale i programy w serwisie Player

Najsłynniejszy świadek koronny w Polsce i był policjant. Czy ich córki dopadnie przeszłość ojców? Takie pytanie stawia reaktywowany serial „Odwróceni. Ojcowie i córki”.

„Odwróceni. Ojcowie i córki” | Nowy odcinek w każdy poniedziałek (od 18 lutego)

 • Obsada: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Joanna Balasz, Eliza Rycembel, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Mirosław Zbrojewicz, Olaf Lubaszenko, Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i inni.

Czy można oszukać demony przeszłości? Czy dzieci muszą zapłacić za winy ojców? „Odwróceni. Ojcowie i córki” to historia o więzach krwi. Ciąg dalszy losów byłego już gangstera „Blachy”, w tej roli Robert Więckiewicz, i emerytowanego policjanta Sikory – Artur Żmijewski.

Wydarzenia drugiego sezonu rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. „Pruszkowscy” gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary „Pruszków” nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora – jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory, Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha został biznesmenem i świadkiem koronnym – celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii i spija śmietankę ze swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo.

Jednak nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory, prowadzi córka Sikory – Lidka – razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego uczucia człowieka – lęku o własne dzieci. Rozwiązanie zaskoczy wszystkich bohaterów, a pod koniec historii nic nie będzie takie jak na jej początku.

„Szóstka” | Nowy odcinek w każdą niedzielę (od 24 lutego)

 • Obsada: Julia Wyszyńska (Olga Mirska), Sławomir Orzechowski (Janusz „John” Mirski), Gabriela Muskała (Beata Małecka), Grzegorz Damięcki (Marcin Małecki), Maja Pankiewicz (Natalia Dębicka), Mateusz Rusin (Kamil Stańczak), Marianna Zydek (Iza), Marcin Bosak (Paweł), Marian Dziędziel (profesor Bielik), Agnieszka Pilaszewska (koordynatorka Malewicz), Szymon Piotr Warszawski (doktor Lipski), Magda Biegańska (psycholog), Hubert Woliński (Staszek).

Trzy nieznajome pary zostają włączone do programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Ojciec i córka, mąż i żona, byli narzeczeni. Skomplikowane relacje rodzinne, dawne konflikty i skrywane urazy w obliczu kryzysu odżyją na nowo. Czy bliskim wystarczy siły, by dotrzymać obietnicy i zaryzykować własnym życiem dla ratowania drugiej osoby?

Gdy program łączący dawców i biorców do przeszczepu wybiera sześć osób wydaje się, że będzie to początek nowego życia zarówno dla chorych jak i ich rodzin. Bohaterowie, którzy nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Aby doszło do przeszczepu nikt nie może się wycofać. Czy dawcy odnajdą w sobie dość siły, by poświęcić część siebie dla ratowania kogoś bliskiego?

Nowy serial „Szóstka” to niesamowita opowieść o relacjach międzyludzkich

„Szóstka” jest historią o międzyludzkich relacjach i trudnych wyborach, które zmuszeni jesteśmy podejmować w sytuacjach ekstremalnych. Wewnętrzne napięcia w każdej z par zapoczątkują serię konfliktów, nie tylko między bliskimi. Czy bohaterowie z różnych światów odnajdą w sobie siłę i wytrwają w postanowieniu ratowania życia i zdrowia tej drugiej osoby? Każdy odcinek będzie pogłębiał i komplikował relacje między bohaterami. A co jeśli między osobami z dwóch par niespodziewanie pojawi się uczucie? Kto okaże się najsłabszych ogniwem łańcucha?

„Starsza Pani musi fiknąć” | Nowe odcinki od kwietnia

Ona ci pierwsza pokazała Księżyc… A ty jej? Nurkowanie z rekinami, terenowa jazda po największych wydmach na świecie, szalony sandboarding, skoki do wodnych jaskiń, safari w otwartym samochodzie to tylko kilka przykładów atrakcji, jakie dorosłe już dzieci przygotują dla swoich rodziców.

Dawid Kwiatkowski z mamą, Paweł Fajdek z tatą, Andrzej Piaseczny z mamą oraz pięć innych rodzinnych par uda się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.

Dawid Kwiatkowski z mamą. W programie "Starsza Pani musi fiknąć" wystąpi także Andrzej Piaseczny.
Dawid Kwiatkowski z mamą. W programie „Starsza Pani musi fiknąć” wystąpi także Andrzej Piaseczny.

„Chyłka – Zaginięcie” | Nowy odcinek w każdą sobotę (od 23 lutego)

Serial jest już dostępny dla widzów Playera – wszystkie odcinki można oglądać odpłatnie. Jednakże, pod koniec lutego, produkcja zadebiutuje na antenie TVN. Po każdej emisji w telewizji, odcinek w serwisie będzie odkodowywany.

„Chyłka – Zaginięcie” to historia prawniczo-kryminalna, która angażuje widzów już od pierwszego odcinka. Produkcja przyciąga jednak nie tylko intrygującą zagadką. W centrum znajduje się przede wszystkim ona – Chyłka, bezkompromisowa prawniczka. Aby bronić swoich klientów, korzysta nie tylko ze swojej wiedzy. Inteligencja, odwaga oraz determinacja pomagają jej wygrać każdą sprawę. Serial jest pierwszą ekranizacją prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat.

Zobacz zwiastun oryginalnego serialu Player

Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Podczas procesów Chyłka ujawnia wiele twarzy – potrafi swoją wnikliwością i precyzją doprowadzić do szału prokuratora, by po chwili słodkim spojrzeniem zabiegać o przychylność sądu. Doskonałą znajomość prawa, intelekt i spryt wykorzystuje, by pokonać przeciwnika na sali sądowej, która jest dla niej tym, czym scena dla aktora.

„Zakochani po uszy” | Nowe odcinki już dostępne na platformie Player

TVN7 we współpracy z platformą player.pl wyprodukowali nowy serial „Zakochani po uszy”. Jest to obyczajowa produkcja oparta na własnym scenariuszu nadawcy telewizyjnego. 

Serial to historia pięknej, wakacyjnej miłości. Uczucia, które nieoczekiwanie przerwane, pozostawiło w sercach bohaterów trwały ślad. Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły.

Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki? W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr).

Zobacz zwiastun:

„Big Brother” po 11 latach powraca do Polski! Wiemy prawie wszystko o nowej edycji

Reaktywację zapoczątkowała stacja TVN 7, gdzie zobaczymy najnowsze odcinki. Jedno z głównych prowadzących będzie Agnieszka Woźniak-Starak, której będą towarzyszyć pozostali prowadzący. Uczestników będzie 15-stu, właśnie trwają castingi, na których zgłosiło się ponad 12 tysięcy zainteresowanych.

Jak udało się dowiedzieć serwisowi VODnews.pl, platforma Player przygotuje dla swoich użytkowników dedykowane materiały, nieemitowane w telewizji. Będą także relacje LIVE z 24 godzinnych emisji w 7 dni w tygodniu.

Więcej informacji o Wielkim Bracie pisaliśmy poniżej:

Legendarny „Big Brother” powraca. Player z relacjami 24/7

Jakie seriale i programy powrócą do wiosennej ramówki 2019 w serwisie Player?

Platforma Player to nie tylko nowości, ale także znane i cenione seriale oraz programy rozrywkowe. Dlatego użytkownicy na swoich dużych i małych ekranach zobaczą kolejne losy bohaterów „Diagnozy„. Głównej bohaterce Ani towarzyszyć będzie ktoś zupełnie nowy. Rolę tajemniczej postaci zagra Maciej Stuhr. Nowe odcinki już od 19 lutego.

Kinga Rusin wyjedzie z Polski z zupełnie nowym składem gwiazd. W programie „Agent – Gwiazdy” zobaczymy m.in. Krystynę Czubównę, Edytę Górniak czy Violę Kołakowską. Format zasilą także Angelika Mucha, Agata Nizińska czy Maria Sadowska. W gwiazdorskiej ekipie zobaczymy również Katarzynę Wołejnio czy Aleksandra Dobę. Męską część zespołu zasilą także Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski czy Wiktor Mrozik. W programie pojawi się również małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej). Zmagania nowych gwiazd zobaczymy w serwisie Player już od 20 lutego.

Na stronie player.pl pojawią się nowe odcinki do najpopularniejszych programów TVNu. Mowa oczywiście o kulinarnych przygodach naszych pociech „MasterChef Junior„. Aż 40 utalentowanych młodych kucharzy już po raz czwarty stawi czoło wyzwaniom przygotowanym przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana. Choć mają nie więcej niż 13 lat, swoimi umiejętnościami potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. Kto zostanie czwartym polskim MasterChefem Juniorem? Premiera zapowiedziana jest na 24 lutego. Drugim popularnym programem są oczywiście „Kuchenne rewolucje„, którym towrzyszyć będzie caryca kulinarni Magda Gessler. Przebudowa restauracji rozpocznie się 24 lutego.

Kontynuacje znane widzom TVNu i użytkownikom Player z nowymi odcinkami:

 • Milionerzy – od 18 lutego,
 • Na Wspólnej – od 18 lutego,
 • Szkoła – od 18 lutego,
 • 19+, od 18 lutego
 • Szpital – od 18 lutego,
 • Ukryta prawda – od 18 lutego,
 • Kuba Wojewódzki – od 19 lutego,
 • 36,6°C – od 23 lutego,
 • Efekt domina – od 24 lutego.

Serwis Player to nie tylko TVN. W ofercie także materiały od stacji tematycznych!

Player.pl to także tysiące filmów i programów rozrywkowych z uwielbianych przez widzów kanałów: TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TTV, HGTV Home & Garden, Travel Channel, Food Network, MTV, Discovery Channel, National Geographic, Fox, Disney Channel, Canal+ i HBO.

W płatnej ofercie Player+ nieustannie pojawiają się nowe propozycje programowe. Aktualnie to biblioteka ponad 3 tys. tytułów w kolekcjach VoD oraz ponad 300 hitów filmowych. Już od 25 stycznia w Player+ pojawi się najnowsza serialowa ekranizacja kryminału Agathy Christie „A.B.C.„. W roli Herkulesa Poirot’a – John Malkovich. Tego samego dnia do biblioteki dołączy także film komediowy „Juliusz” w reż. Aleksandra Pietrzaka, czyli opowieść o uporządkowanym nauczycielu plastyki, którego głównym problemem w życiu jest nieustająco imprezujący ojciec. Od 6 lutego użytkownicy będą mogli obejrzeć niezwykle głośny w tym roku i bijący rekordy oglądalności film
Kler” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. O premierze filmu „Kler” na wyłączność w serwisie Player i dla klientów nc+ pisaliśmy TUTAJ.

Player+ to także ponad 40 kanałów na żywo oraz tysiące godzin transmisji sportowych live – w tym treści Canal+ i HBO oraz Eurosportu i Eleven Sports.

Wszystkie informacje o wiosennej ramówce Player’a dostępne są na oficjalnej stronie pod TYM adresem.

Komentarze:

 1. Nie potrafię zrozumieć co ludzi pociąga w tych programach. Przecież to ani zabawne, ani ładne, ani edukacyjne, ani ciekawe. Tyle ciekawych filmów na HBOGO, tyle seriali na Netflixie, tyle dokumentów na Planete+, a więc i w Player.pl, a ludzie wybierają śmieciową telewizję typu TVN czy Polsat.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!