NewsPlayer

Legendarny „Big Brother” powraca. Player z relacjami 24/7

TVN szumnie zapowiedział wielki powrót „Big Brothera”. Nowe odcinki będą emitowane na antenie TVN 7. Z kolei relacje z live 24 godz. przez 7 dni zobaczymy w serwisie Player.

Trwają castingi do nowej edycji reaktywowanego programu „Big Brother”. Według nieoficjalnych informacji, do programu już teraz zgłosiło się ponad 12 tys. osób chcący wziąć udział w programie. Legendarny program w świecie zdigitalizowanego świata może mieć zupełnie nowe odzwierciedlenie. Mając dostęp do aplikacji mobilnych, szybkiego internetu, możemy stale śledzić przygody domowników Wielkiego Brata.

Agnieszka Woźniak-Starak główną prowadzącą nową edycję programu „Big Brother”

Bez żadnej niespodzianki, Agnieszka pojawi się w programie. Obok głównej prowadzącej będą jeszcze kilka innych gospodarzy, którzy odegrają swoją rolę. Natomiast Woźniak-Starak będzie prowadziła odcinki na żywo, gdzie będzie rozmawiała z uczestnikami i z ich rodzinami.

Z tego co udało nam się dowiedzieć, to program wystartuje już w połowie marca na antenie TVN 7 i potrwa aż do czerwca br. Co oznacza, że uczestnicy spędzą w zamkniętym domu przez prawie 90 dni. Według informacji podanych przez nadawcę, uczestników łącznie będzie piętnastu.

Powrót do korzeni, relacje na żywo, istotna rola interakcji z widzami

Scenariusz programu będzie oparty na pierwszych edycjach „Big Brothera” emitowanych 11 lat temu. Oznacza to, że każdy tydzień będzie tematyczny, w ramach którego uczestnicy będą realizować zadania dla tytułowego brata. Przypominamy, że za dobrze wykonywane zadania, uczestnicy otrzymywali profity – np. papierosy lub telefon do rodziny. W dzisiejszych czasach profity z pewnością się zmienią, jednak dla uczestników czeka nie małe wyzwanie. Wraz z wejściem do domu wielkiego gospodarza, będą oni odcięci od świata i… wirtualnego świata.

Dzięki obecnej technologii, widzowie po raz pierwszy będą mieli ogromny wpływ na wydarzenia w domu Wielkiego Brata. Program będzie bardzo interaktywny i umożliwi widzom zmiany scenariuszowe czy zdecydują o losach uczestników. Niewykluczone, że tak samo jak do innych programów, takich jak „Milionerzy”, „Top Model”, czy „Mam Talent!” pojawi się właśnie dedykowana aplikacja mobilna.

Serwis Player z odcinkami i niepublikowanymi materiałami. Będą transmisje całodobowe?

Platforma Player przygotowuje się do udostępniania odcinków, które będą emitowane na antenie TVN 7. Dodatkowo, użytkownicy będą mogli oglądać specjalne materiały, niewyemitowane w telewizji. Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się „Player poprowadzi relację live z wydarzeń z domu „Big Brothera” 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu„. Nie wiemy jednak co kryje się pod tą informacją. Mogą to być relacje wybranych momentów w domu, które niekoniecznie będą wyemitowane w telewizji. Choć istnieje możliwość, że użytkownicy będą mogli stale śledzić uczestników przez wszystkie kamery – przez 24 godzin i przez 7 dni w tygodniu.

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!