HBO MaxNewsSeriale VOD

Widowiskowy serial Brytania pojawi się w styczniu w HBO GO

Nowy widowiskowy serial „Brytania” (Britannia) o próbach zdobycia przez Rzymian terenów dzisiejszej Wielkiej Brytanii pojawi się 19 stycznia w HBO GO.

W serialu występują Kelly Reilly (serial HBO GO Detektyw), David Morrissey (Stan gry) oraz duński aktor Nikolaj Lie Kaas (Jabłka Adama).

„Brytania” to widowiskowy serial z piękną panoramą

43 rok n.e. Armia Imperium Rzymskiego postanawia podbić Wyspy Brytyjskie, które są centrum rozwoju kultury celtyckiej. Aby pokonać nadciągającego wroga, Kerra (Kelly Reilly) – córka króla Cantii – musi zjednoczyć siły ze swoją rywalką królową Antedią (Zoë Wanamaker). Kobiety nie będą miały jednak łatwego zadania. Rzymskie oddziały dowodzone są przez generała Aulusa Plautiusa (David Morrissey), który jest zdeterminowany, żeby dopiąć swego i podporządkować odległe ziemie władzy Imperium.

HBO GO prezentuje:

Zrealizowany z epickim rozmachem serial przygodowy o próbie podboju przez Rzymian terenów należących do walecznych Celtów. W napisanym przez uznanego dramaturga i scenarzystę Jeza Butterwortha (Pakt z diabłem, Spectre) serialu ciekawe kreacje aktorskie tworzą: dwukrotnie nominowany do BAFTY David Morrissey (Stan gry), wyróżniona nominacją do nagrody Cezara Kelly Reilly (Smak życia 2), Nikolaj Lie Kaas (Jabłka Adama), Liana Cornell (Zostań, jeśli kochasz) oraz Zoë Wanamaker (Mój tydzień z Marilyn). Zdjęcia do obrazu powstały w Pradze.

Cały sezon serialu Brytania pojawi się w HBO GO 19 stycznia, dzień po światowej premierze, a od 23 stycznia produkcja będzie emitowana w HBO co tydzień, we wtorki o godz. 20.10. Powtórki zaplanowane zostały na niedziele o godz. 21.00 w HBO3.This slideshow requires JavaScript.

Na platformie do zobaczenia jest także serial „Lepsze życie” opowiadający o życiowym dylemacie. Młoda kobieta stanie przed wyborem pomiędzy życiem rodzinnym, a karierą zawodową. HBO GO prezentuje także „Spisek prochowy” z udziałem gwiazdy „Gry o tron” – Kitem Haringtonem, czyli serialowego Jona Snowa.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL