NewsVoD

„Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” na VOD.pl

Choć Telewizja Polsat nie zrezygnowała z tradycji emitowania filmów o Kevinie, to w grudniu po raz pierwszy produkcje trafią do serwisu VOD.pl

W każde Święta Bożego Narodzenia, polscy widzowie zasiadają przed telewizorami. Niezmiennie od lat, wszystkie pokolenia śmieszą się do łez oglądać niesamowite przygody chłopaka, który w wyniku wydarzeń losowych pozostaje sam w domu. Żeby było mało, w kolejne święta, mały bohater trafia do Nowego Jorku… także sam. Telewizja Polsat w pewnym roku zdecydowała się na zmianę i zaserwować swoim widzom nowsze produkcje świąteczne. W sieci zawrzało, użytkownicy domagali się przywrócenia „Kevina…” do ramówki TV. Zadziałało, bo Polsat zdecydował się kontynuować tradycję.

Świąteczne hity „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” nareszcie w internecie

Nikt jednak nie wpadł na pomysł, aby pozyskać prawa licencyjne do internetu. W tym roku, na ten krok zdecydowała się platforma VOD.pl. Już w grudniu użytkownicy będą mogli obejrzeć ulubione przygody małego urwisa, który jak zawsze poradzi sobie z niezbyt inteligentnymi złodziejami.

Jak dowiedział się serwis VODnews.pl, w grudniu oprócz dwóch filmów o Kevinie, na platformie pojawią się także takie tytuły, jak:

Redystrybutorzy (1 grudnia)

Pracowniczka firmy zaopatrującej wojsko wraz z bratem hakerem próbuje oczyścić się z zarzutów o ujawnienie tajnych informacji. Cel nie jest łatwy, bo kobieta musi uciekać przed tropiącymi ją żołnierzami.

Valerian i miasto tysiąca planet (5 grudnia)

Naszpikowany akcją sci-fi opowiadający o kosmicznych agentach Valerianie i Laurelinie. Pewnego razu, dzielni agenci zostają wysłani na misję, w której muszą przeprowadzić śledztwo. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że udają się prosto do międzygalaktycznego Miasta Tysiąca Planet.

Zwiastun:

Maria Skłodowska-Curie (8 grudnia)

Film opowiadający o Marii Skłodowskiej-Curie: naukowiec i podwójna laureatka nagrody Nobla pokazana również jako żona i matka.

Zwiastun:Babskie wakacje (13 grudnia)

Opowieść o matce i córce, które udały się na wycieczkę do Ekwadoru. Szczęśliwą sielankę przerwały wydarzenia, która na zawsze odmienią życia bohaterek. Po przybyciu do Ekwadoru, kobiety zostają porwane i wywiezione do… dżungli.

Zwiastun:

Volta (19 grudnia)

Komedia Juliusza Machulskiego opowiadająca o kreatywnym człowieku, który zrobi absolutnie wszystko aby zdobyć drogocenne znalezisko. A człowiek ten, to nie kto inny jak Bruno Volta.

Zwiastun:

Amerykański zapaśnik (22 grudnia)

Wzruszająca historia 17-letniego Ali Jahani, który w 1980 roku przybywa z Iranu do Kalifornii. Na swojej nowej drodze życia spotyka się z wrogością ze strony amerykanów. Młodzieniec, aby zdobyć sympatię, decyduje się dołączyć do szkolnej sekcji zapaśniczej.

Zwiastun:Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL