Filmy VODHBONews

„Venom” i filmowa adaptacja „Deadwood” premierami w HBO GO

Obok gorących premier serialowych, na platformie HBO GO, zobaczymy równie hitowe filmy. W premierach oglądać będziemy „Venom”, filmową adaptację „Deadwood” oraz „Gdzie jesteś Krzysiu?”.

Miesiąc zacznie się od premiery filmu Deadwood, będącego kontynuacją serialu HBO o tym samym tytule – bohaterowie spotykają się po dziesięciu latach, aby zmierzyć się z przeznaczeniem. Widzowie zobaczą też Toma Hardy’ego w filmie Venom jako mężczyznę, który za sprawą swojego symbiota otrzymuje nieprawdopodobną moc, oraz najnowszy film Janusza Kondratiuka opowiadający o skomplikowanej relacji dwóch braci – Jak pies z kotem z Robertem Więckiewiczem, Olgierdem Łukaszewiczem, Bożeną Stachurą i Aleksandrą Konieczną.

Dla amatorów filmów dokumentalnych przygotowane zostały premiery kilku tytułów, wśród których będzie m.in. debiutujący na festiwalu w Cannes dokument HBO, w którym twórcy przedstawiają nowe, nieznane szerzej rozwiązania, które mogą spowolnić eskalację kryzysu klimatycznego – Lód płonie. Producentem i narratorem filmu jest Leonardo DiCaprio. Inny dokumentem będzie W imię sprawiedliwości: Walka Bryana Stevensona o równouprawnienie – film przedstawiający sylwetkę prawnika, który przez ponad trzy dekady walczył o wyeliminowanie dyskryminacji rasowej w Alabamie.

HBO GO – Czerwiec 2019 – Zobacz spot

„Opowieść podręcznej”, „Doom Patrol”, „Euforia” wśród serialowych premier w czerwcu. Sprawdź >>

Nowości filmowe w serwisie HBO GO

Deadwood (Deadwood: The Movie) – bohaterowie cieszącego się uznaniem krytyków serialu HBO Deadwood wracają, aby zmierzyć się z przeznaczeniem – premiera: 1 czerwca.

Gdzie jesteś Krzysiu? (Christopher Robin) – Ewan McGregor jako zagubiony dorosły Krzyś, który potrzebuje pomocy swoich starych przyjaciół ze Stumilowego Lasu – premiera: 2 czerwca.

Venom – Tom Hardy jako mężczyzna, który za sprawą swojego symbiota otrzymuje nieprawdopodobną moc – premiera: 9 czerwca.

Jak pies z kotem (aka. A Cat with a Dog) – najnowszy film Janusza Kondratiuka przedstawiający słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją była prawdziwa historia; plus Robert Więckiewicz, Olgierd Łukaszewicz, Bożena Stachura i Aleksandra Konieczna; premiera: 23 czerwca.

Rampage: Dzika furia – nieudany eksperyment naukowy sprawia, że grupa zwierząt zaczyna siać ogromne spustoszenie – premiera: 30 czerwca.

Zatrzyj ślady (Leave No Trace) – mieszkający z córką w lesie weteran wojenny zostaje zmuszony przez pomoc społeczną do powrotu do cywilizacji – premiera: 23 czerwca.

15:17 do Paryża (The 15:17 to Paris) – trzech podróżujących po Europie przyjaciół odkrywa, że ich pociąg stał się celem ataku terrorystycznego – premiera: 30 czerwca.

Filmy i seriale dokumentalne oraz programy specjalne w czerwcowej bibliotece HBO GO

  • Axios II – drugi sezon serialu dokumentalnego omawiającego najważniejsze wydarzenia tygodnia zrealizowany przez HBO we współpracy z firmą Axios – premiera: 3 czerwca.
  • Lód płonie (Ice on Fire) – prezentowany w Cannes film dokumentalny HBO, w którym twórcy pochylają się nad problemem zmian klimatycznych. Przedstawia nowe, nieznane szerzej rozwiązania, które mogą spowolnić eskalację kryzysu klimatycznego. Producentem i narratorem dokumentu jest Leonardo DiCaprio – premiera: 12 czerwca.
  • Festiwal Wigstock (Wig) – film dokumentalny pokazujący historię i teraźniejszość kultowego dorocznego festiwalu drag queen w NYC. Koncentruje się na powrocie festiwalu 13 lat po jego ostatniej edycji, która odbyła się w 2005 roku – premiera: 19 czerwca.
  • W imię sprawiedliwości: Walka Bryana Stevensona o równouprawnienie (True Justice: Bryan Stevenson’s Fight for Equal Justice) – film dokumentalny przedstawiający sylwetkę prawnika Bryana Stevensona, który przez ponad trzy dekady walczył o wyeliminowanie dyskryminacji rasowej w Alabamie – premiera: 27 czerwca.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!